Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

11 nejlepších momentek světových celebrit roku 2014: Na tyhle chvíle se bude dlouho vzpomínat

Letos nebyla nouze hlavně o selfíčka a fotobomby.
Zdroj: koláž archiv
+ Dalších 7 fotografií

Rok 2014 by se dal bez nadsázky označit jako rok selfie. Na světě už snad není nikdo, kdo by, když už má mobil, jej neměl s předním fotoaparátem, a tak pomalu končí éra těch profesionálních.

Sociální sítě totiž žijí selfíčky nejen obyčejných lidí, ale i celebrit. Přesto se pořád najdou perly zachycené na špičkové objektivy a ty pak patří k tomu nejlepšímu, co se v momentkách tohoto roku urodilo.

Ženská skvadra na večírku Anny Wintour, zkoumavý pohled na nahý zadek Rihanny, fotobomby na Oscarech i hrozně vtipný moment, kdy se znuděný klučina zřítí na sedačku během návštěvy u Baracka Obamy.

Těmi nejsdílenějšími fotkami se pak ale stanou právě ty, jež majitel foťáku pořídí sám. Rekord Ellen DeGeneres asi nikdo nepřekoná a ty dvě sportovkyně, co si chtěly udělat selfie na hrách Commonwealthu, ty mají s královnou Alžbětou památku na celý život.

A pak že důstojná panovnice nemá smysl pro humor.

Související články

Další články