Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Nejlepší fotobomba na světě: Zdraví vás britská královna, která se právě ksichtí do selfie dvou holek!

Tomu se říká vážně povedená selfie.
Zdroj: Twitter
+ Další fotografie

Britská královna Alžběta se většinou tváří, jako by právě spolkla vosu.

Pamatujete si na její výraz při sledování zahajovacího ceremoniálu letních olympijských her v Londýně? Vypadala tam, jakoby si v duchu říkala, že v životě neviděla nic nudnějšího a nejraději by všechny ty lidi okolo hodila do mučírny. Je to holt starší, lehce podrážděná dáma, která by nejvíce ze všeho chtěla mít svůj klid, který jí ovšem není dopřán.

Nedávno ale navštívila tradiční sportovní klání Commonwealth Games, což je taková britská olympiáda odehrávající se jednou za čtyři roky. Od opravdové olympiády se liší zejména tím, že se Commonwealth Games mohou účasnit pouze země britského království. Nebo země, které byly součástí britského království. Je jich dost, Britové bývali dost rozpínaví jeden čas.

Hry se odehrávají ve skotském Glasgow a o tom, jak se komu na hrách daří, se moc neví. Teď se ovšem Commonwealth Games dostaly do pozornosti světa kvůli něčemu docela nečekanému. Australská dvojice sportovkyň, Jayde Taylor a Brooke Peris, právě dělala selfie, protože to se teď neustále musí, když vtom se jim do toho v pozadí usmála samotná královna.

Nebyla to tedy tak úplně náhoda, dvojka holek chtěla mít královnu v pozadí své fotky, ale to, že se otočila a usmála se na ně, to už náhoda byla. „Ochranka nás pak za ní pustila a mohly jsme se s ní pozdravit. Zeptala se nás, jak nám to jde, a popřála nám, abychom se všichni při hrách bavili. Byla velmi, velmi příjemná,“ řekla Jayde Taylor v rozhovoru pro televizi, protože samozřejmě že dneska televize zajímá fotobombování nějakých selfie! Je krize.

Související články

Další články