Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Americká televizní osobnost arménského původu Kim Kardashian, po svatbě Kim Kardashian West, se narodila 21. října 1980 v Los Angeles.

Kariéra

Kim Kardashian, rodným jménem rodným jménem Kimberly Noel Kardashian, vyrůstala v Beverly Hills. Její otec Robert Kardashian založil firmu Movie Tunes, Inc a kromě toho byl také uznávaný právník. Obhajoval například hráče amerického fotbalu O. J. Simpsona. Média si Kim začala všímat, když se objevovala po boku Paris Hilton jako její velká kamarádka. Znají se spolu už od dětství.

Kim pracovala ve firmě svého otce a zkoušela prorazit jako herečka, to se jí však nepodařilo. V roce 2006 otevřela se svými sestrami Khloey a Kourtney butik DASH. Jejich první obchod s módou byl umístěn v kalifornském městě Calabasas. Druhá pobočka přibyla v roce 2009 v Miami Beach na Floridě a třetí o rok později na Manhattanu. V dubnu 2018 byly všechny pobočky uzavřeny.

Sama Kim vytvořila několik parfémů, dokonce vydala knihu, DVD se cvičením.

Spolu s dalšími členy rodiny účinkovala v reality show Keeping up with the Kardashians (Držte krok s Kardashians), díky které se stala jednou z nejsledovanějších celebrit. V této reality show byla kamera i na porodním sále a diváci mohli sledovat porod její sestry Kourtney, která přivedla na svět své druhé dítě. Pořad vysílá televizní stanice E! od 14. října 2007. Jde o jednu z nejdéle běžících reality show v USA. Dokonce vzniklo i několik spin-offů.

Kim Kardashian se v roce 2008 stala nejvyhledávanější americkou celebritou na Googlu Prvenství uzmula zpěvačce Britney Spears Její erotické snímky se objevily také na stránkách časopisy Playboy

Objevila se v seriálu Jak jsem poznal vaši matku kde hrála sama sebe. V roce 2009 byla nominována na Zlatou malinu za nejhorší herečku ve vedlejší roli (Lisa) ve snímku Disaster Movie. V roce 2013 Zlatou malinu za nejhorší herečku ve vedlejší roli získala. Jednalo se americké drama s názvem „Tyler Perry's Temptation“. Dále hrála v seriálech 90210: Nová generace, 2 $ocky či Studio 30 Rock.

Osobní život

Jejím prvním manželem byl hudební producent Damon Thomas. Své „ano“ si řekli v roce 2000 a o tři roky později požádal Thomas o rozvod.

20. 8. 2011 se provdala za hráče NBA Krise Humphriese a po 72 dnech manželství podala žádost o rozvod.

V roce 2012 začala chodit s rapperem Kanye Westem se kterým se zasnoubila a 15. června 2013 se jim narodila dcera North West Kim s partnerem a dcerou se objevili v dubnovém čísle magazínu Vogue, což část veřejnosti velmi kritizovala.

V roce 2014 se za slavného rappera v italské Florencii provdala V prosinci následujícího roku se jim narodil syn Saint West V lednu 2018 přišla na svět jejich druhá dcera Chicago West na svět ji přivedla náhradní matka. V květnu 2019 jiná náhradní matka porodila jejich druhého syna, který dostal jméno Psalm West

Kim má sestry Khloe a Kourtney a bratra Roba Když se její matka Kris v roce 1976 provdala za desetibojaře Bruce Jennera, získal tak nevlastní sourozence Burtona, Brandona a Brodyho a nevlastní sestru Casey. Z manželství Kris a Bruse vzešly dcery Kendall a Kylie.

Profily na sociálních sítích

Články