Děti jsou úžasná bezprostřední stvoření a často nemají problém nám to dokázat. Posledním příkladem je malý chlapec, který dal najevo svým dětským způsobem, že se nudí až skoro k smrti. A kdo že ho tak znudil? Samotný prezident USA Barack Obama!

Celá událost se stala v červnu tohoto roku. Prezident Barack Obama, o kterém se často mluví jako o nejmocnějším muži světa, přijal v Bílém domě manželský pár, který s sebou měl malého syna. Dovedeme si představit, že rodiče před velkou událostí doma apelovali na malého uličníka, aby se choval nejlépe, jak dokáže. Pro něj to bohužel byla po chvíli taková nuda, že se nedokázal ovládnout. Zatímco jeho rodiče vedli zdvořilou konverzaci, chlapec se zřítil znuděn ze samých oficialit obličejem do sedačky v jedné z prezidentových pracoven. Fotografovi Bílého domu Lawrenci Jacksonovi se vtipný moment podařilo zachytit a fotografii zveřejnil na oficiálním Flickr účtu.

Zajímalo by nás, co bude chlapec na fotografii říkat v dospělosti. Jedno je ale jisté, má památku na návštěvu prezidenta jako nikdo jiný na světě. A to se počítá!