Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Survivor Česko & Slovensko 2024 je třetí řadou reality show. Natáčí se opět v Dominikánské republice, moderátorem zůstal Ondřej Novotný (1977), účastníci byli vybráni z řad českých a slovenských celebrit. Hlavním lákadlem má být účast Ornelly Koktové (1993).

Vítěz obdrží 2 500 000 Kč.

Vysílat se bude na Voyo a TV Nova od února 2024.

Soutěžící Survivor 2024

Charakteristika

Každý ze soutěžících se postaví jedné z největších výzev svého života a bude čelit neúprosným podmínkám. O hladu, v izolaci a bez civilizačních výdobytků. Poradí si se svými soupeři, džunglí, nedostatkem potravin, fyzicky náročnými úkoly, ale i sami se sebou?

Aby účastníci přežili, jsou nuceni si vlastnoručně postavit bezpečné přístřeší, založit + udržovat oheň a zajistit potravu. Čeká je vstup do neznáma, v němž se může situace nečekaně změnit každou vteřinu.

Základní pravidla

Účastníci jsou rozděleni do dvou nebo tří kmenů majích vlastní barvy, vlajku i znak. V průběhu hry se konají souboje o odměny, například jídlo nebo vybavení pro snadnější přežití, případně imunitu. Skupina, který o ni souboj prohraje, musí navštívit kmenovou radu, kde ze svého středu vybere jednoho člena a ten soutěž opustí.

Jakmile počet hráčů klesne pod 50 %, jsou kmeny sloučeny v jediný a soutěžící musí začít hrát sami za i na sebe.

Vyřazení se vracejí jako členové poroty, účastní se všech následných kmenových rad a sbírají cenné informace k nejdůležitějšímu rozhodnutí o volbě vítěze.

Výhody ve hře

  • Skrytá imunita: ruší všechny hlasy pro osobu, která ji zahrála na kmenové radě.
  • Symbol skryté odměny: umožňuje majiteli získat odměn, i když jeho kmen prohrál hru o odměnu.

Předchozí řady

Oficiální webové stránky

Oficiální profil na Facebooku

Oficiální profil na Instagramu

Oficiální profil na Twitteru

Oficiální kanál na YouTube

Články