Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Zakletá Ella se stala podruhé maminkou: Anne Hathaway porodila v utajení

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 5 fotografií
miminko
Několik týdnů po ní nebylo na veřejnosti ani vidu ani slechu a dávat o sobě věděla jen na sociálních sítích. Herečka Anne Hathaway (37) se stala podruhé maminkou a v utajení porodila. Na mladšího sourozence, jehož pohlaví zatím není známo, se doma těšil její prvorozený syn Jonathan Rosebanks Shulman (3), ze kterého je nyní pyšný starší bráška.

Herečka Anne Hathaway, známá například z pohádky Zakletá Ella či komedií Deník princezny a Ďábel nosí Pradu, se stala podruhé maminkou. Stalo se tak poté, co se na několik týdnů stáhla z očí veřejnosti a byla aktivní pouze na sociálních sítích, kde propagovala svůj nový film.

Informaci o tom, že porodila své druhé miminko, nezveřejnila sama herečka, ale americká média. Najednou štíhlá Hathaway totiž byla společně s manželem zachycena všímavými fotografy s autosedačkou pro miminka, v níž se její potomek schovával pod dečkou.

Na to, jak to Anne v těhotenství slušelo, se podívejte v galerii. Je jen otázkou času, než herečka prozradí, že se doma stará už o druhé děťátko a než vyzradí jeho pohlaví. Co myslíte, bude to další chlapeček, nebo se dočkala holčičky?

Související články

Další články