Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Nejlepší selfie všech dob? Moderátorka oscarového večera se vyfotila s nejžádanějšími hollywoodskými hvězdami

Momentálně nejžádanější herci Hollywoodu na jedné jediné fotografii.

Zapomeňte na všechny oficiální fotky z Oscarů, zapomeňte na červený koberec a přehlídku šatů. Nejlepší fotka z toho večera vznikla na smartphonu, který vlastní americká moderátorka Ellen DeGeneres a právě ona měla na starosti průvod slavnostním večerem.

Jak je touto dobou zvykem, nezapomněla na selfie z akce, ale udělala si ji zrovna s nejžádanějšími hollywoodskými hvězdami. Vedle ní tak můžete vidět herečku Jennifer Lawrence, čouhá tam kus tváře Jareda Leta, za Jennifer je Channing Tatum, ale není skoro vidět. Vedle něj se zubí Julia Roberts, Kevin Spacey a Brad Pitt, za ním Lupita Nyong'o a vedle Pitta je rozmazaná Angelina Jolie.

Spoušť zmáčkl Bradley Cooper, Meryl Streep, sama zase nominovaná, si focení doslova užívala. Ellen pak dala tuhle fotku na svůj Twitter a v mžiku se stala nejsdílenější na světě. Není divu. Takové osazenstvo na jedné fotce ještě nikdo nikdy neviděl.

Mohlo by vás zajímat

Další články