Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Hvězdy StarDance osedlaly: Co spojuje Simonu Babčákovou a Martina Prágra?

Simona Babčáková a Martin Prágr
Zdroj: Se souhlasem Simony Babčákové / Se souhlasem Martina Prágra / koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
StarDance

První valčík Simony Babčákové a Martina Prágra ve StarDance sklidil u poroty úspěch. Patří tento sympatický pár k vašim favoritům jedenácté řady oblíbené taneční soutěže? Jen pár dnů před prvním kolem oba „osedlali koně“, podívejte se, jak si oba udělali radost a co prozradili v rozhovoru o StarDance, o sobě i o vzájemných sympatiích.

Divácky oblíbená taneční show StarDance se konečně po dvou letech znovu zabydlela na televizních obrazovkách. V sobotu se v ní poprvé představilo svým prvním tancem deset tanečních párů, které se navzájem poperou o celkové vítězství. Jeden z párů tvoří herečka Simona Babčáková (48) a tanečník Martin Prágr, kteří spolu valčíkem na Ma faille od Céline Dion zaujali porotu i diváky.

Mimořádný zážitek Simony Babčákové

Oba dva zažili jen pár dní před začátkem show mimořádný zážitek, se kterým se neváhali bezprostředně svěřit na sociálních sítích. „Poprvé v životě jsem jela na koni,“ napsala Babčáková k sérii fotografií ze stáje v Mukařově u Úštěka.

Majitel stáje zachraňuje a odkupuje týrané koně anebo koně předčasně určené na porážku. „A svou péčí jim dá tolik lásky, že ty koně zase důvěřují lidem,“ dodala herečka ke svému instagramovému příspěvku. Dočkala se velké spousty pozitivních komentářů. Pouze hudebník Mirai Navrátil, který také soutěží ve StarDance, v žertu nadhodil: „Neblbni. Sobota je za dveřma. Já už si raději odpírám kolobrndu.“

Prágr si splnil svůj sen

To její tanečník si pořídil koně pěkně pod kaputou vkusného veterána. „Vždy jsem si přál červenou lesklou káru. Vítej doma, krásko,“ těmito slovy uvítal tanečník Martin Prágr svou novou lásku, škodovku 1000 MB neboli embéčko.

Taneční pár Babčáková - Prágr

A jak se tato dvojice staví ke StarDance? Zatímco pro Babčákovou se jedná ve StarDance o premiéru, Prágr už má zkušenosti z minulého ročníku, ve kterém tančil po boku bývalé biatlonistky Gabriely Soukalové a společně se dostali až do osmého kola. Co tanečník prozradil o Babčákové jako tanečnici: "Simona je opravdu velice šikovná. Myslím, že má daleko více silných emočních stránek než jen komično."

Prágr také může porovnat rozdíl mezi tancováním s profesionální sportovkyní a zkušenou herečkou. Podle něj však nespočívá ve fyzickém drilu: "Myslím, že jde spíš o povahu člověka než o to, zda je ten druhý v páru sportovkyně, pradlena nebo herečka. U Simony cítím velký vnitřní klid, možná to naživo bude jinak, kdo ví. U sportovce je to o tom mít vše dokonale nacvičené. Simonina silná stránka je umění improvizace, což mi dává klid," řekl Prágr.

A co o StarDance a svém tanečníkovi prozradila Babčáková? „StarDance je příležitost posunout své hranice. Pro tělo je to pochopitelně šok,“ řekla na téma náročných tréninků. „Na sportovní výkony nebylo zvyklé, ale zjistila jsem, že když si dvakrát týdně nechám udělat masáž a jednou fyzioterapii, tak se to dá,“ dodala. Humor je pro ni víc než důležitý. Což by mohlo být také důvodem, proč jim to s Martinem na parketu funguje. A funguje? „Jsem velmi spokojená, myslím, že to funguje a Martinovi můj humor vyhovuje. Musí. Pochází z Hodonína a žije na Ostravsku, ten něco vydrží,“ odpověděla.

Více o StarDance 2021 (tanečníci, moderátoři, porota) ➔

Související články

Další články