Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

StarDance se nemůže vyhrabat z potíží: Další odpadlík opustil parket!

Taneční páry šesté epizody StarDance 2021.
Zdroj: Se souhlasem České televize
+ Dalších 5 fotografií
Stardance 2021

Oblíbenou taneční show StarDance v letošním covidovém roce střídá jedna patálie za druhou. Po odchodu herečky Simony Babčákové (48) z parketu zmizí další účastník soutěže. Tentokrát ale naštěstí nikdo do karantény neodtančí.

Provází ho smůla

Sobotní večer věnovaný pomoci Centru Paraple se bohužel bude muset obejít ve StarDance 2021 bez dalšího účastníka. Zpěvák Mirai Navrátil (29) bude muset ze zdravotních důvodů změnit svou taneční partnerku. Lenku Noru Návorkovou na parketu zastoupí její kolegyně Tereza Bufková Prucková

K radosti všech soutěžících za nepřítomností Lenky nestojí koronavirus, ale celkové přetížení organismu. „Nejen covid je nepřítelem StarDance, ale letošní ročník je opravdu náročný jak fyzicky, tak psychicky. Bohužel „podařilo“ se mi najít limity vlastního těla. Bolí mě úplně všechno, sotva dokážu chodit. Proto jsme se domluvili, že nejrozumnější bude, když mě zastoupí Tereza Prucková,“ posteskla si tanečnice Lenka. Mirai Navrátilpodruhé během StarDance musí řešit nějaké problémy. V minulosti totiž kvůli moderátorce Tereze Kostkové (45), která byla covid pozitivní, musel nastoupit do karantény a hrozila mu diskvalifikace.

Rumba bude!

Lenka zůstává se svým tanečním partnerem nadále v kontaktu. „Volali jsme si, když byla s Miraiem na tréninku. Námi postavenou rumbu se Tereza hned naučila a Mirai mi říkal, že jim to dobře šlo. Takže věřím, že to spolu zvládnou. Ale moc mě mrzí, že budu chybět zrovna v benefičním dílu, kdy se pomáhá Centru Paraple,“ říká tanečnice.


Související články

Další články