Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Vyhazov? Producentka StarDance prozradila, co hrozí Simoně Babčákové a Miraimu Navrátilovi

StarDance 2021: Co hrozí Simoně Babčákové a Miraiovi?
Zdroj: Se souhlasem České televize
+ Dalších 7 fotografií
StarDance

Taneční show StarDance je v plném proudu, ale ani jí se nevyhnuly komplikace spojené s koronavirem. Moderátorka pořadu Tereza Kostková (45) totiž onemocněla covidem-19 a do karantény kromě ní museli také Simona Babčáková (48) a Mirai Navrátil (29). Jejich účast v show je tak ohrožená, protože pokud by chyběli ještě jednou, museli by ze StarDance odejít.

Koronavirus zkomplikoval situaci v tanečním pořadu StarDance. Moderátorka Tereza Kostková byla pozitivně testovaná na covid-19 a hygiena vytrasovala dalších pět osob, které musely do karantény. Mezi nimi byli tři tanečníci a dvě osobnosti - herečka Simona Babčáková a zpěvák Mirai Navrátil. Ani jeden z těchto dvou navíc nebyl naočkovaný. Mirai se nenechal očkovat, protože koronavirus prodělal a má vysokou hladinu protilátek.

Pořadatelé museli ihned najít náhradníky do třetího kola, kde se sice nevyřazovalo, ale body se jednotlivým soutěžním párům rozdávaly. Všechny náhradníky našli a v show se tak představilo sedm párů.

Nemoc se už nesmí opakovat

Ve čtvrtém kole soutěže už ale budou všichni. Pravidla StarDance říkají, že soutěžící mohou jedno kolo ze zdravotních důvodů vynechat. Pokud by se však znovu stalo, že onemocní, v taneční show definitivně končí. „V tuto chvíli Simona i Mirai v sobotu naskočí a pokračují v soutěži dál. V případě, že by se tohle opakovalo, tak už se ten hvězdný pár zpátky nevrací. Rozdíl je u profesionálních tanečníků, ti se mohou vracet anebo je nahradit úplně někým jiným,“ prozradila ve vysílání ČT24 kreativní producentka StarDance Lucie Kapounová.

A jelikož se ve třetím díle nevyřazovalo, nabrala show lehký skluz.Podle bible StarDance musí být každý díl soutěžní, ale nemusí se vyřazovat, a to jsme dodrželi. V tuto chvíli řešíme, že v jednom díle vypadnou dva páry, ale v kterém, to ještě řešíme,“ uvedla dále kreativní producentka.

Související články

Další články