Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

StarDance 2021 zahájila Marika Šoposká: S Berenikou Kohoutovou si vybraly dvojčata

StarDance 2021 zahájila herečka Marika Šoposká
Zdroj: Se souhlasem ČT
+ Další 2 fotografie
StarDance

První večer StarDance zahájila krásná herečka Marika Šoposká (31). Ta své boky rozvlnila za zvuků samby. Mariku znají diváci hlavně jako záchranářku Bibi z Ordinace. Málokdo ale ví, že ji pojí nezvyklý vztah s kolegyní Berenikou Kohoutovou (30). Chodily s bratry...a to rovnou s dvojčaty.

StarDance otevřela parádně

První díl StarDance zahájila okouzlující Marika Šoposká (31) po boku svého tanečního partnera Robina Ondráčka. Na parket skočila za zvuku energické samby a boky rozvnila v roztomilých růžových šatech s třášněmi. Porotu nadchla, stejně tak i diváky a všichni se už moc těší, co v následujících dílech usměvavá herečka ještě předvede.

S Kohoutovou ji pojí zvláštní vztah

Hvězdu Ordinace Mariku Šoposkou pojí ale i velké přátelství s talentovanou herečkou a zpěvačkou Berenikou Kohoutovou (30), není divu. Píší blog Sedmilhářky, jehož články vyšly už i knižně. Jenže mají k sobě blízko i jinak. Manželem Mariky je totiž dvojče bývalého manžela Bereniky.

Producent Pavel Čechák, který byl dříve ve svazku manželském s Táňou Vilhelmovou, si vzal Bereniku Kohoutovou a jeho dvojče Petr Čechák zase novou účastnici StarDance Mariku, která má s manželem už dva syny, Benedikta a Vincenta. Pavel Čechák s Kohoutovou už nejsou svoji nějaký čas, ale přátelství se Šoposkou vydrželo.

Marika Šoposká působila v Divadle pod Palmovkou, v Národním divadle či v Činoherním klubu. Ve Strašnickém divadle účinkuje také ve hře Romeo a Julie. Objevila se i v pohádce režiséra Zdeňka Zelenky Boháč a chudák nebo jako princezna v pohádce O Šípkové Růžence. Dospělí diváci si ji mohou pamatovat z Kriminálky Anděl či snímku Lidice anebo jako záchranářku Bibi Mrázkovou z Ordinace.

Více o StarDance 2021 (tanečníci, moderátoři, porota) ➔

Související články

Další články