Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

StarDance bez Babčákové? Oblíbená herečka promluvila o svém zdraví

Simona Babčáková a Martin Prágr.
Zdroj: Se souhlasem České televize
+ Další 2 fotografie
stardance

Herečku Simonu Babčákovou (48), která aktuálně září ve StarDance, skolila nemoc. Fanoušci ale nemusí zoufat, nejedná se o koronavirus! Už v sobotu bude Simona opět bojovat o přízeň diváků. "Jsem v dobré náladě a děkuji všem za obrovskou podporu, kterou kolem sebe cítím," vzkazuje Simona svým příznivcům.

"Bohužel jsem minulý týden prochladla. Jakmile opadl adrenalin po prvním přenosu, začalo mě bolet v krku a pak to sedlo na průdušky. Dorazila i rýma a zvýšená teplota a parta příznaků byla celá. Je to můj standardní průběh nachlazení," řekla herečka Simona Babčáková.

Nadstandardní péče o Simonu

"Je o mě nadstandardně postaráno. Cítím podporu mnoha lidí. I konkrétní pomoc. Třeba mi došla tymiánová mast, dala jsem to na Facebook a druhý den ráno už mi ji jedna ochotná žena přivezla. Tohle miluju, když funguje společenství. Testy na "vy víte co" mám negativní, už se těším na sobotu. Do té doby se budu šetřit a dovolím svému tělu se se vším vypořádat. Jsem v dobré náladě a děkuji všem za obrovskou podporu, kterou kolem sebe cítím. Je to vysoce hojivé," dodala herečka, která je jednou z největších hvězd nového ročníku StarDance.

Zatímco se Simona léči, její taneční partner Martin Prágr trénuje sám. "Vůbec nepochybuji o tom, že to Simča nezvládne. Máme od sebe týden pauzu a už teď si myslím, že jí parket, tanec a já tak chybí, že to v sobotu rozjede," uvedl Martin.

Druhé kolo StarDance, které proběhne 23. října a odvysílá ho ČT1, bude patřit jubileu Jiřího Suchého, který první říjnový den oslavil devadesátiny. Druhá taneční sobota tak bude věnována jeho písním.

Související články

Další články