Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Love Island je celosvětově známá reality show, kterou na české obrazovky dostala TV Nova. Tato britská show je pikantnější verzí u nás dříve uvedené reality show Hotel Paradise. Love Island si našel už miliony fanoušků po celém světě.

V televizním programu našli diváci Love Island poprvé v neděli 19. září 2021 ve 22:40 (TV Nova). 

Druhá řada Love Island 2022 měla premiéru v pondělí 19. září 2022 na Voyo, o den později pak na TV Nova

Moderátorka show Love Island

Moderátorkou Love Islandu je česká blogerka Nikol Moravcová.

Účastníci reality show Love Island CZ

Tereza (24 let), choreografka a tanečnice z Prahy

Tereza možná působí křehce, ale nenechte se zmást. Parketem dokáže protančit stejně sebevědomě jako osobním životem. Tato mladá kráska zkrátka ví, co chce, a vztahovými piruetami jí hlavu rozhodně nikdo nezamotá. Na Instagramu má 14 tisíc followerů a dokonce se stala finalistkou České Miss.

Viktória (20 let), modelka ze Spišské Nové Vsi

Kdo by řekl, kolik exotiky můžeme najít na východě Slovenska! Krásná Víktoria se i díky svému vzhledu vždy cítila jiná a ani svým chováním rozhodně nehodlá zapadnout v davu. Bude určitě tou, která bude nejvíc slyšet a vidět. Co si budeme povídat, taktika „seď panenko v koutě“ ještě nikomu vítězství nepřinesla a od této panenky ji určitě nečekejte!

Mishala Orth (28 let), zpěvačka z Prahy

Pokud má někdo šťávu, je to právě Mishala Orth. Talent naší zpěvačky s česko-slovensko-vietnamskými kořeny stoupá strmě vzhůru. Na svou lásku ale Mishala ještě stále čeká. Že by naší pěvecké divě přece jen přály hvězdy lásky?

Markéta Chytilová (20 let), modelka a studentka z Prahy

Že je Love Island jenom o vzhledu? Námitka! Krásná Markéta Chytilová dokáže oslnit půvabem stejně jako inteligencí. Tato studentka práv by se v budoucnu chtěla stát soudkyní. Mimo to už od 13 let tancuje, učí se na piano a v roce 2020 se dokonce dostala do finále Miss České republiky! V nabitém rozvrhu ji ale zatím chyběl čas na skutečnou lásku. Kalendář jí naštěstí vybookoval Love Island.

Laura (22 let), studentka a influencerka z Košic

Laura a její tygři se derou ven! I když tato sexbomba působí jako nebezpečná šelma, ve svém nitru skrývá citlivou duši toužící po pravé lásce. Laura má za sebou několik vztahů s chlapci “z dědiny”. Nyní je ale na čase posunout se dál a objevit džungli velkého světa!

Martin (27 let) svářeč a fotbalista z Oseka

Nefalšovaný womanizer, nebo beznadějný romantik? Pohledný fotbalista Martin má u žen jasný tah na branku. Fauly ale nečekejte. Rodák z Oseka by rád našel ženu svých snů, které by mohl navléct snubní prsten a pořídit jí novou generaci fotbalových talentů. Která z účastnic dokáže tyto sny proměnit v realitu?

Vilém (21 let), student z Olomouce

Na kouzlo zrzavého Viléma by nestačila ani zaklínadla Rona Weaysleyho. Tanečník latinsko-amerických tanců je zvyklý vyhrávat a na ostrově hodlá všem předvést své žhavé mambo. Stejně jako Baby nebude ani Vilém sedět v koutě. Své názory se nebojí říkat nahlas a zpříma, takže pokud se ve vile objeví konfrontace, dost možná bude jejím ohniskem právě tento rusovlasý bouřlivák.

Jan (32 let) pivovarník z Chebu

Krásný, vysoký a svalnatý. Pod bicepsy se skrývá citlivý muž, který toho sám od sebe moc nenamluví. Zato na otázky odpovídá vždy upřímně. Kolik žen bude chtít rozlousknout jeho pohlednou skořápku a zjistit, co je uvnitř? Stejně jako Jan zůstává i tato otázka velkým tajemstvím.

Petr Havránek (25 let) model a audiovizuální umělec z Pardubic

Petr Havránek si je vědom svých kvalit a taky je dokáže náležitě prodat. Z mixu inteligence, spontánnosti a otevřenosti dokáže umíchat koktejl, po kterém ráda sáhne nejedna žena. To, zda bude z podobného dýchánku nadšená i mužská část Love Islandu, už ale není tak jisté.

Petr G. (29 let) fotograf z Karlových Varů

Fotografovi Petrovi nechybí oko pro krásno. I při pohledu do zrcadla si je vědom toho, že má v hledáčku něco extra. Lázeňský švihák z Karlových Varů umí své charisma využít pro flirtování na večírcích, svatbách i velkolepých eventech. V mužné hrudi ale začíná cítit prázdnotu, kterou dokáže zaplnit jedině láskyplný a trvalý vztah.

Do show se zapojilo více účastníků: Viviane Kerstin Terschawetz, Nikol Treterová,

Love Island Extra

K show je navíc připraven i speciální pořad Love Island Extra, kterým bude provázet Vojtěch Drahokoupil a slovenská topmodelka Saša Gachulincová. V pořadu se diváci dozví řadu zajímavostí a dění budou komentovat i různí hosté. Sledovat ho budou mít možnost na NovaPlus.cz.

Láska na celý život i pohádkové výhry

V polovině dubna 2021 odstartovala TV Nova casting do prvního ročníku české verze Love Island. Vybraní soutěžící zamíří do vily u moře, která se nachází na Kanárských ostrovech Zapojit se mohou lidé jak z České republiky, tak také ze Slovenska.

Účastníci zde mohou získat lásku na celý život, ale také pohádkové výhry.

Koncept show Love Island

Podstata show Love Island je jednoduchá: deset žen a deset mužů se zavře na tři měsíce společně do jednoho prostoru, který kromě samotné vily zahrnuje třeba i bazén, posilovnu nebo gril a relax zónu. Nebude jim vůbec nic chybět, aby si mohli naplno užít úplně všechno, co Love Island nabízí! Během soutěže spolu účastníci flirtují, tvoří páry, zase je rozbíjejí, sbližují se, formují spojenectví, pletichaří, a to vše s jasným cílem – dostat se do finálové dvojice.

Články