Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Tohle je žena, která dle italského tisku stojí za pádem hvězdného manželství Aleny Šeredové a Gigiho Buffona. Vidíte tu podobu?

Ilaria D'Amico, moderátorka, která spíše vypadá jako Alenina ztracená
sestra.
Zdroj: koláž archiv
+ Další 2 fotografie

Jmenuje se Ilaria D'Amico a pracuje v italské televizi jako moderátorka. Je jí čtyřicet let a když se na ni podíváte, asi vás napadne, že Alena Šeredová (35) utajovala svou starší sestru. Jenže tahle dáma bude nejspíš stát za jedním výživným šoubyznysovým krachem.

Italský tisk má v těchto dnech opravdu veliké sousto. Manželství Aleny a Gianluigiho Buffona (35) prochází údajně velkou krizí a může za ni právě pohledná moderátorka Ilaria. A aby toho nebylo málo, rozvodové papíry mezi modelkou a brankářem Juventusu Turín čekají jen na podpisy.

Šeredová dle tamního tisku nehodlá nic komentovat a Gigi Buffon údajně mnoho času s rodinou netráví, i když manželé mají dvě děti. Gigi se měl s Ilarií spustit před třemi měsíci a k reportérce bude mít hodně blízko hlavně i zájmově. Pohledná Ilaria totiž v televizi komentuje mimo jiné i fotbal. A to je pro italského hřebce, jehož fotbal živí, hodně lákavá kombinace.

Související články

Další články