Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Jak to bylo s Cristianem Ronaldem a Irinou Shayk? Žádný klidný rozchod! Dala mu kopačky a my víme proč!

Cristiano a Irina jako zamilovaný pár.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Pětiletý vztah skončil na začátku letošního roku a v té době Cristiano (30) tvrdil, že rozhodnutí bylo společné. Krásná modelka ale po několika měsících prolomila mlčení a řekla, jak to bylo ve skutečnosti.

Ronaldo se v posledních měsících ukázal ve velmi dobrém světle. Nejdříve se celý svět smál jeho kanadskému žertíku na spoluhráče z portugalské reprezentace a o několik týdnů poté zase zaujal svět tím, jak se veřejně v televizi zastal koktajícího chlapce.

Teď se ale ukázala i odvrácená stránka nejlepšího fotbalisty současnosti.

Zdroj z blízkého okolí jeho bývalé přítelkyně Iriny Shayk (29) totiž prozradil, že modelka společnosti Victoria's Secret Ronalda odkopla poté, co si na jeho telefonu přečetla pořádně pikantní smsky od tuctů různých žen.

„Tak dlouho mu věřila a obhajovala ho, ale nakonec se cítí kompletně podvedena a zrazena.“

Několik zpráv od žen, s kterými ji Ronaldo podváděl, dostala i přímo Irina.

„Okamžitě šla za Cristianem, ale on nejdříve dělal, že nic neví. Až poté, co mu vysvětlila, co našla, se nakonec přiznal k tomu, že si s těmi ženami psal,“ prozradil anonymní zdroj.

Irina byla zdrcená a okamžitě opustila jejich společný domov. Na portugalského fotbalistu už ale určitě nemyslí, protože zrovna minulý týden vymazala ze všech svých účtů na sociálních sítích jejich společné fotografie.

V současnosti je navíc milenkou hvězdy filmu Americký sniper Bradleyho Coopera (40), s nímž byla před několika dny vyfocena ve vášnivém objetí.

Související články

Další články