Ronaldo se v posledních měsících ukázal ve velmi dobrém světle. Nejdříve se celý svět smál jeho kanadskému žertíku na spoluhráče z portugalské reprezentace a o několik týdnů poté zase zaujal svět tím, jak se veřejně v televizi zastal koktajícího chlapce.

Teď se ale ukázala i odvrácená stránka nejlepšího fotbalisty současnosti.

Zdroj z blízkého okolí jeho bývalé přítelkyně Iriny Shayk (29) totiž prozradil, že modelka společnosti Victoria's Secret Ronalda odkopla poté, co si na jeho telefonu přečetla pořádně pikantní smsky od tuctů různých žen.

„Tak dlouho mu věřila a obhajovala ho, ale nakonec se cítí kompletně podvedena a zrazena.“

Několik zpráv od žen, s kterými ji Ronaldo podváděl, dostala i přímo Irina.

„Okamžitě šla za Cristianem, ale on nejdříve dělal, že nic neví. Až poté, co mu vysvětlila, co našla, se nakonec přiznal k tomu, že si s těmi ženami psal,“ prozradil anonymní zdroj.

Irina byla zdrcená a okamžitě opustila jejich společný domov. Na portugalského fotbalistu už ale určitě nemyslí, protože zrovna minulý týden vymazala ze všech svých účtů na sociálních sítích jejich společné fotografie.

V současnosti je navíc milenkou hvězdy filmu Americký sniper Bradleyho Coopera (40), s nímž byla před několika dny vyfocena ve vášnivém objetí.