Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Matka roku: Alena Šeredová se zvládá starat o dcerku i připravit pořádnou grilovačku

Matka roku: Alena Šeredová se zvládá starat o dcerku i připravit pořádnou grilovačku
Zdroj: archiv Alena Šeredová
+ Dalších 9 fotografií
matka roku
Bývalá vicemiss, trojnásobná maminka Alena Šeredová je v jednom kole. Nedávno porodila dcerku Vivienne a nemá příliš času jen na sebe. Na svůj Instagram často přidává fotky, na kterých ukazuje náročný život matky. Tentokrát ukázala, že mít plné ruce práce lze i s úsměvem.

Modelka Alena Šeredová (42) se rozhodně nebojí ušpinit si ruce od práce. Trojnásobná maminka se na sociálních sítích předvedla, jak se stará o svou čerstvě narozenou dceru a zároveň obstarává rodinu. Na fotografii drží malou Vivienne na hrudi a přitom otáčí maso na grilu. Šikovná žena v domácnosti si na nic nestěžuje a vše zvládá s úsměvem na rtech. Alena je prostě matka, jak se patří.

Pomocníky ale potřebuje každá maminka a Alena se může chlubit rovnou třemi. Kromě dvou synů Louise a Davida, které má z prvního manželství s italským gólmanem Gianluigim Buffonem (42), jí pomáhá i její manžel, italský miliardář a dědic automobilky Fiat Alessandro Na­si. Sama se na svých sociálních sítích občas svěří, že být matkou je pro ni náročné.

Starostlivá matka ale ví, že odpočinek je také důležitý, a tak pravidelně sdílí fotografie, kde například relaxuje v bazénu a užívá si letních prázdnin a teplého počasí v obklopení rodiny.

Související články

Další články