Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Lela Ceterová je slovenská playmate, která ráda ukazuje svoje plastikami upravené tělo. Je manželkou českého MMA bojovníka Karlose Terminátora Vémoly, kterému v prosinci roku 2019 porodila dceru Lili. Pár se na konci srpna roku 2020 rozešel. Později se spolu dali znovu dohromady a na přelomu listopadu a prosince 2021 se Lela stala podruhé maminkou. Lela a Karlos se vzali v červenci 2022.

Kariéra

S focením pro Playboy začala Lela Ceterová v roce 2013. Modelingu se věnuje od svých třinácti let. V roce 2009 si vyzkoušela práci modelky ve Formuli 1. Její míry jsou: 91–60–90. Plastickým operacím se nebrání, což je dobře vidět na jejím Instagramu. Někteří ji už považují za královnou Bimbo Barbie Akademie.

Její první úprava těla přišla na řadu v 18 letech. Jednalo se o plastickou operaci prsou, po které měla menší trojky. Více zvětšit si je nechala znovu v 21 a pak ve 24 letech. V roce 2018 si nechala zvětšit prsa už po páté. Tuto zatím poslední plastiku za 100 tisíc korun dostala jako dárek od svého přítele Karlose Vémoly. V nové kráse, s novými prsy se neváhala pochlubit.

Kromě prsou má Lela upravené rty, nos, čelo a výplň v lícních kostech.

Nafotila odvážný kalendář pro rok 2019, který se jmenuje „Lela 2019 – Taste me“. Na snímcích je zachycena se svými oblíbenými potravinami. Například se mazlí s pizzou či pózuje s ananasem.

Osobní život

Byla partnerkou českého MMA zápasníka Karlose Vémoly, se kterým se seznámila přes Instagram. Vémola byl po rozchodu, napsal jí o ona mu odepsala. Pak následovalo romantické rande v Praze, prozradil eXtra.cz.

V červnu 2019 potvrdila, že je ve třetím měsíci těhotenství. Později pár prozradil, že se jim narodí holčička. Jedná se o jejich první společné dítě. Vémola už má syna, kterého vychovává jeho bývalá přítelkyně v Londýně.

Holčička, která dostala jméno Lili, přišla na svět 18. prosince 2019. Pyšní rodiče se pochlubili snímky z porodu.

Na konci srpna 2020 se Lela Ceterová s Vémolou rozešla. Uvedla, že ji zklamala Karlosova nevěra. Krize meni nimi byla dlouhodobější. Lela proto odcestovala do Bratislavy, aby si připravila náležitosti ke stěhování.

Na začátku prosince 2020 se na sociálních sítích pochlubila, že má nového přítele. Sdílený snímek dokazuje, že si našla novou lásku a začíná od znova.

Rozchod s MMA zápasníkem však nebyl navždy. V prosinci 2020 se Karlos Vémola a Lela Ceterová dali znovu dohromady. Záhy na to zamířili na exotickou dovolenou do tropů, později pak následovalo oznámení druhého těhotenství. V roce 2021 mělo dojít i na svatbu, ale ta byla nakonec odložena na červenec 2022.

Na přelomu listopadu a prosince 2021 se Lela stala podruhé maminkou. Radostnou novinku oznámil ve stories na Instagramu novopečený otec a MMA zápasník Karlos Vémola.

Znovu se s Vémolou rozešla v lednu 2022. Tento rozchod však nebyl také definitivní a pár se dal znovu dohromady.

Svatba Karlose a Lely

Vémola a Ceterová avizovali "svatbu století". Dle jejich vyjádření měla vyjít na dva miliony korun, jen šaty nevěsty vyšly na čtvrt milionu korun. Svatba se konala ve čtvrtek 28. července 2022.

Profily na sociálních sítích

Články