Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Karlos Vémola bude otcem! Jeho silikonová Lela čeká miminko a prozradila detaily

Zdroj: Profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 68 fotografií
Radostná novina
Kolo spekulací se dotočilo, silikonka Lela Ceterová (30) potvrdila, že s Karlosem Vémolou (33) čekají miminko. Nejslavnější český MMA bijec se tak stane tatínkem. Jeho slovenská kráska je ve třetím měsíci. Radostnou novinu tajila, protože nechtěla nic zakřiknout.

„Jsou věci, které zůstávají mezi partnery v soukromí. Těhotenství je velmi křehká věc, člověk nikdy neví, jestli vše proběhne v pořádku a nechce to třeba ani zakřiknout,“ potvrdila Lela Ceterová požehnaný stav webu isport.cz. Karlos Vémola se raduje a nemůže se dočkat, až se stane otcem.

Na Instagramu vnadné Lely se o těhotenství už delší dobu spekulovalo. Bříško jí totiž roste a už ho neschová, i proto se rozhodla jít konečně s pravdou ven.

„Takovouto zprávu jsme chtěli oznámit společně. Ne, že si někdo něco vydedukuje a sepíše to za nás. Pro nás ještě nebyla vhodná doba, abychom se k tomu vyjádřili,“ vysvětlila Lela, proč s oznámením delší dobu otálela.

Gratulujeme a přejeme párečku všechno dobré!

Související články

Další články