Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Jak poznal Vémola svou plastikovou lásku: Karlos popsal první rande s Lelou

Jak poznal Vémola svou plastikovou lásku: Karlos popsal první rande s Lelou
Zdroj: Instagram.com
Předchozí Další
+ Dalších 10 fotografií
zamilovaná dvojka
Jeden z nejlepších bojovníků MMA na naší fighterské scéně je Karlos Vémola (33). Je zajímavý nejen svými tvrdými zápasy, ale pozornost budí i jeho hodně vnadná partnerka... Lela Ceterová je slovenská a česká playmate. V modelingu se pohybuje už od svých třinácti let. A jak se se zápasníkem vůbec seznámili?

Plastiky jí proti srsti zjevně nejsou a ráda se proto chlubí svým našlapaným dekoltem, ale také sexy zadečkem. Jenže to jsou zbraně, na kterých si Karlos zvaný Terminátor ujíždí. A budete koukat, jak se oba seznámili, protože tohle setkání bylo postavené na lži...

"Byl jsem po rozchodu a jedna známá mi říká, že má kamarádku, která se mi bude líbit, protože to je můj typ a pořád o mně mluví. Tak jsem jí napsal a když jsem od ní dostal odpověď, tak jsem koukal. Vůbec o mně nemluvila a měla přítele. Ta známá mi lhala, udělala si ze mě srandu. Jenže my jsme se nakonec skutečně dohromady dali. První rande jsme měli celkem romantické v Praze," popsal Karlos Vémola eXtra.cz.

Netajil se tím, že přítelkyně touží po svatbě. "Ona jo, ale já jsem v tomhle zdrženlivější," dodal s úsměvem úspěšný český MMA bojovník.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy