Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Vyučená vizážistka a hvězdička reality show Eva Feuereislová se narodila 5. prosince 1989 v Brandýse nad Labem. Proslavila se především díky reality show VyVolení Byla účastnicí 4. řady, kterou TV Prima vysílala v druhé polovině roku 2013.

Eva z VyVolených

Je známá jako Eva z Vyvolených. V reality show dostala celou řadu přezdívek, například Eva zlatokopka, nadržená Eva či hysterická Eva. Pro pohádkovou výhru (5 milionů korun) se neváhala před kamerami svléknout, jindy zase hystericky brečela. Dokonce dováděla ve sprše s Vladkem Dobrovodským který se nakonec stal vítězem této řady.

Eva přišla do vily VyVolených 29. 8. 2013 a odešla 15. 11. 2013. Ve vile tak strávila 79 dní, čím se zařadila na pomyslné páté místo. Na plné čáře projela duel s Pavlínou Zochová, která nakonec skončila celkově jako druhá za Vladkem. Pavlína získala v duelu 95 % Eva pouhopouhých 5 %.

Osobní život

Po skončení VyVolených se snažila dál prosadit ve světě šoubyznysu. Měla aféry s bývalými milenci Ivety Bartošové, Domenicem Martuccim i Zdeňkem Macurou Měla také randit s hokejovým brankářem Ondřejem Pavelcem.

Plastické operace

Mluví se o ní také v souvislosti s plastickými operacemi, které podstoupila, aby vypadala lépe.. Eva si nechala zvětšit poprsí a odsát tuk ze stehen. V té souvislosti dostala přízviska plastiková Eva Feuereislová či česká plastiková královna. V roce 2018 například eXtra.cz prozradila, že míří na labioplastiku a zároveň si v té době nechala udělal plastiku svého pozadí

Články