Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Lela Ceterová porodila: Karlos už se chystá na pořádnou oslavu

Lela Ceterová napsala svému muži dojemný vzkaz.
Zdroj: se souhlasem Lela Ceterová
+ Další 3 fotografie
miminko

Lela Ceterová (31) se stala podruhé maminkou. Radostnou novinku oznámil ve stories na Instagramu novopečený otec a MMA zápasník Karlos Vémola (36). Porod byl dle informací Lely Ceterové zřejmě plánovaný, ale pohlaví zatím oba tají.

MMA zápasník Karlos Vémola se svým fanouškům na sociálních sítích svěřil s informací, že má druhého potomka se svou milovanou Lelou. Karlos své fanoušky na Instagramu informoval, že jsou maminka i miminko v pořádku. Novopečený otec už si chystá zásoby alkoholu na pořádnou zapíječku. Pohlaví miminka si zatím pár nechává pro sebe.

Nechtěné prozrazení těhotenství a odložená svatba

Druhé těhotenství Lely Ceterové prasko v show Karlose Vémoly. "Jsem těhotná. A nikomu to hlavně neříkej," přečetl zprávu, která mu přišla během natáčení show. "Byl to pro mě docela šok. Lela mi to napsala uprostřed Karlos show. Napsala mi, že je těhotná čtyři týdny," prozradil později již čtyřnásobný otec na svých sociálních sítích.

Dceru Lilinku přivítali na svět v roce 2019, druhé těhotenství bylo dle slov Lely plánované, avšak zcela odlišné. "Co se týká druhého těhotenství, tak musím říct, že každé je opravdu jiné. Při Lilince to bylo první těhotenství, takže jsem vůbec nevěděla, co můžu očekávat, jak bude probíhat, co mě může překvapit," svěřila se pro redakci eXtra.cz na začátku těhotenství.

Letos v červenci se měli Karlos s Lelou brát, z veselky nakonec sešlo kvůli zdravotním komplikacím. "Karlose tento rok čekají náročné operace rukou. Já mám teď rizikové těhotenství," prozradila před časem pro eXtra.cz půvabná dvojnásobná maminka s informací, že se bude svatba konat 28. července 2022.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy