Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Lela Ceterová přivedla Karlosovi Vémolovi na svět dceru Lili: Pyšní rodiče se pochlubili snímky z porodu

Lela Ceterová přivedla Karlosovi Vémolovi na svět dceru Lili: Pyšní rodiče se pochlubili snímky z porodu
Zdroj: archiv
+ Dalších 9 fotografií
narození dítěte
Konečně se dočkala. Playmate Lela Ceterová porodila ve středu odpoledne krásnou holčičku Lilinku. Z Karlose Vémoly tak udělala dvojnásobného tatínka. Lela se na dceru těšila a v posledních dnech přiznala, že už porod klepe na dveře.

Přítelkyně Karlose Vémoly ve středu porodila svoje vytoužené miminko. Na svět přivedla dceru Lili. Půvabná Slovenka a známý zápasník MMA jsou ode dneška pyšnými rodiči krásného děvčátka. Fotkami přímo ze sálu se pochlubila na svém Instagramu Lela i Karlos.

"Dnešek se pro mě stal výjimečným, protože Lilinka... Váží 3260 g, měří 50 cm. Můj andílek se narodil dnes v 15.10 hod. Ty jsi moje láska na celý život," okomentovala čerstvá a dojatá maminka Lela snímek z porodního sálu, z něhož je evidentní, že zažila nejkrásnější věc ve svém životě - přivedla na svět nádhernou dceru.

"Nejkrásnější věci na světě se stanou, když je nejméně čekáte. Lili už s námi prostě na Vánoce chtěla být doma, takže přišla v 15.10 na svět," napsal hrdý otec, kterého mnozí znají pod přezdívkou český Terminátor, na svůj Instagram.

Podle všeho byl porod bez komplikací a jak maminka, tak i dcera jsou v pořádku. Oběma rodičům gratulujeme a Lilince přejeme mnoho štěstí na světě.

Související články

Další články