Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Karlos Vémola a Lela Ceterová hlásí návrat: Tohle je moje největší výhra, vzkázal bijec

Karlos Vémola a Lela Ceterová hlásí návrat: Tohle je moje největší výhra, vzkázal bijec
Zdroj: archiv Karlose Vémoly
+ Další 3 fotografie
láska
MMA zápasník Karlos Vémola (35) se v poslední době raduje z období plného úspěchů. Poté, co se mu před pár dny podařilo vyhrát souboj a soupeře Václava Mikuláška zničil za neuvěřitelné dvě minuty v prvním kole, se mu domů vrátila přítelkyně a dcera. Lela Ceterová (30) se se slavným bijcem letos rozešla v srpnu, kdy mu vyčetla nevěry a utekla na Slovensko. Nyní je rodina znovu pohromadě.

Karlos Vémola a Lela Ceterová překvapili své fanoušky, když ve čtvrtek na sociálních sítích ukázali velký návrat. Pochlubili se snímky, na kterých jsou jako rodina znovu pohromadě, na Lelu u bijce doma čekalo celých 300 růží.

„Sliby se mají plnit o Vánocích,“ napsal Vémola nejprve k snímkům, na nichž si s Ceterovou přiťukává skleničkami a stojí spolu pod vánočním stromkem. V dalším příspěvku už ukázal fotku, na které pózuje nejen s Lelou, ale i s dcerou Lili. „5.12. bylo velké vítězství, ale tohle je moje největší výhra,“ napsal.

Stejnou fotku pak sdílela i Ceterová, která se pochlubila tím, jak velké množství růží na ni doma čekalo. „Musel jsem vám nachystat krásné přivítání, protože vás obě moc miluju. A bylo tu doma bez vás moc smutno,“ vyjádřil rozněžnělý zápasník.

Polibek

Jako důkaz, že se vlak lásky vrátil do starých kolejí, se Lela a Karlos pochlubili snímkem, na němž si vyměňují polibek, zatímco za nimi září světla velkoměsta. Zdá se, že slovenská modelka Vémolovi vše odpustila a vztahu dává novou šanci.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy