Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

U Karlose Vémoly platí neštěstí v lásce, štěstí ve hře: Lela se pochlubila přítelem, pak zdrtil Mikuláška

U Karlose Vémoly platí neštěstí v lásce, štěstí ve hře: Lela se pochlubila přítelem, pak zdrtil Mikuláška
Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie
souboj
Jednou jsi nahoře a jednou dole. Tak přesně tohle platí pro MMA bijce Karlose Vémolu (35), který v sobotu v noci v nejsledovanějším zápase turnaje Oktagon 19 s přehledem rozdrtil svého soupeře Václava Mikuláška. Jen několik hodin předtím se jeho bývalá přítelkyni a matka jejich společné dcery Lili Lela Ceterová (30) pochlubila na sociálních sítích snímkem, který dokazuje, že si skutečně našla novou lásku a začíná od znova.

Karlos Vémola včera v noci opět dokázal, že ho jen tak něco neporazí. Vémola strhl Václava Mikuláška na zem již po deseti sekundách a poté si jen připravoval pozici na drsné zakončení. Celý zápas trval pouze 122 sekund a Karlos s naprostým přehledem zvítězil.

"Pro moji dceru Lilinku je toto vítězství, kterou poprvé hned po zápase vidět nemůžu, má ale brzo narozeniny a tento zápas byl pro ni,“ vzkázal Terminátor po zápase. "A co jste jako čekali? Čekali jste snad něco jiného?" užíval si Karlos své vítězství.

Neštěstí v lásce, štěstí ve hře

Pár hodin před očekávaným zápasem bývalá přítelkyně MMA zápasníka Lela Ceterová umístila na své sociální sítě krátké stories, kterým dala jasně najevo, že se v jejím životě skutečně objevil nový muž a Lela je po jeho boku šťastná.

"Byla jsem zpočátku tajemná, ale nejsou od Karlose. Pugét růží mi neposlal. Svoje soukromí si chci v podstatě chránit. Tyto růže jsou od mé nové lásky, ale víc prozrazovat nebudu," řekla Lela eXtra.cz poté, co obdržela nádherný pugét růží a pochlubila se jím na Instagramu.

Karlos sice v lásce v současné době štěstí nemá, ale v oktagonu opět válí a své vítězství si užívá. Stejně jako pro Lelu, tak i pro Karlose je jejich společná dcera Lili na prvním místě. Oba bývalí partneři se tak snaží vycházet spolu co nejlépe.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy