Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

První vyjádření Lely: Karlos jí vzal telefon a schovává se u kamarádky, má strach

Lela Ceterová slavila Nový rok stylově.
Zdroj: Se souhlasem Lela Ceterová
+ Dalších 5 fotografií
Vztah

Vztah Lely Ceterové (32) a Karlose Vémoly (36) je, zdá se, u konce. Proč k tomu ale došlo, zatím není jasné. MMA zápasník v ranních hodinách na Instagramu prohlásil, že ho partnerka podvedla s jeho dobrým kamarádem, a tak se s ní rozchází. Jenže influencerka pro eXtra.cz vše popřela a naopak naznačila, že má z Karlose, který jí měl zabavit telefon, strach. Vztáhl Karlos na Lelu ruku? 

Kauza rozchodu Karlose Vémoly a Lely Ceterové začíná být pořádně zamotaná, a to je teprve čerstvá. Redakce eXtra.cz v pondělí jako první informovala o tom, že vztah páru dostává trhliny a ve hře je opět nevěra. To se také potvrdilo, když Vémola v úterý na Instagramu zveřejnil zpověď, ve které tvrdí, že ho Ceterová podvedla, a to s jeho dobrým kamarádem. Po pár hodinách svůj příspěvek Karlos smazal.

Dotyčným mužem by měl být Vít Kaiser, kterého Vémola také zmiňuje. Jenže žena údajného záletníka kontaktovala redakci eXtra.cz a vše popřela. "Vítr fouká trochu jinak. Můj manžel žádný vztah mimo mě nemá. Máme malé děti, žijeme řádným rodinným životem. Jsme defakto pořád spolu a problémy jiných odmítáme řešit na úkor vztahu v naší rodině. Manžel se s Karlosem zná zhruba dva měsíce. Seznámili se přes auta a padli si do oka. Je to rovný chlap a oba víme, jak to je. Zval nás dokonce na jejich plánovanou svatbu, která měla být příští rok v létě. Můj muž žádné facky nedostal, neviděli se a byl celou dobu se mnou a v práci. Navíc, kdyby Vémola někoho zfackoval, tak by to asi bylo vidět a on pořád vypadá dobře. Můj muž u toho nebyl, řekla Kaiserová. Vémola přitom sám ve videu zmiňoval násilí, dušoval se ale, že se ho nedopustil na Ceterové, nýbrž na muži, se kterým měla mít poměr.

Sebral jí mobil

Zeptali jsme se proto Ceterové, zda ji opravdu přítel zbil. Ta ale neodpověděla. Jak jsme se totiž dozvěděli od její manažerky Niny Sedlákové, Karlos své partnerce sebral telefon. Zaslala tak do redakce prohlášení alespoň po Sedlákové. "Můj muž je duší bojovník. Jeho dlouhotrvající zdravotní problémy se často odrážejí v jeho každodenním životě a na psychice. Poslední týdny jsou u nás náročné a já jako žena po porodu přirozeně potřebuji s dětmi klid. Tak, jak je to Karlosem v afektu prezentováno, vytváří o mně dojem, že jsem se zachovala neeticky, ale opak je pravdou, v domě bylo napětí už na hraně agresivity," naznačila Ceterová, která násilí nepotvrdila, ale ani nevyvrátila.

Z jejího vyjádření je však zřejmé, že se Vémoly bojí, nejspíš proto také s dětmi utekla ke kamarádce. Navíc vyloučila, že by měla jakýkoliv intimní vztah s Kaiserem. "S pánem, co o něm mluví Karlos, máme výhradně pracovní vztahy a stejně tak Karlos, proto nerozumím této situaci. Chápu, že moje image vybízí k hodnocení, že jsem nevděčná zlatokopka. Opak je pravdou. Neustále pracuji, i během těhotenství nebo šestinedělí, a to proto, že mi není vytvářen pocit bezpečí," řekla Ceterová.

Opravdu rozchod?

"Celá tato situace je vedena mediálně mým mužem v afektu a bez zdravého úsudku. Jak se zachovám, zvažuji podle toho, jak moc mám svého muže, který je otcem našich dětí, v srdci. Nicméně musím si zachovat i důstojnost ženy a matky. Děkuji všem, co při mě stojí, jakmile se dostanu k telefonu, dám živé prohlášení," prozradila influencerka. Rozchod tedy také nepotvrdila. Těžko tak říct, jestli se k sobě nevrátí tak, jako se stalo v roce 2020 poté, co na Vémolu prasklo, že partnerce zahýbal...

Další šokující informace k případu přineseme záhy.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy