Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Ceterová se na rozchod s Vémolou připravila: Vykopla nájemníky, aby měla kde žít

Ceterová se na rozchod s Vémolou připravila: Vykopla nájemníky, aby měla kde žít
Zdroj: Martin Sekanina / CNC / Profimedia
+ Dalších 27 fotografií
rozchod
MMA zápasník Karlos Vémola (35) a slovenská modelka Lela Ceterová (30) už netvoří pár. Mnoho lidí začalo spekulovat o tom, kdo rozchod inicioval, a někteří sází právě na Karlose. Tím, kdo chtěl vztah ukončit, byla ale Lela. O svém rozhodnutí informovala fanoušky na sociálních sítích a prozradila, že vše plánovala už před měsícem.

Lela Ceterová na sociálních sítích vyvrátila tvrzení, že se Karlos Vémola rozhodl jejich vztah ukončit. K rozchodu se totiž uchýlila Lela. "Jste na omylu. Ve svém bytě jsem před měsícem dala výpověď nájemníkům. Kdybych nechtěla odejít, tak bych to neudělala!" objasnila všem svým sledujícím na Instagramu.

Důvod odchodu od MMA zápasníka jasně zdůraznila. "Zklamala mě Karlosova nevěra, přetrvávala mezi námi krize, proto jsem odcestovala do Bratislavy, kde jsem si připravila potřebné záležitosti ke stěhování. Tomu zabránil Covid, ze kterého se musíme vyléčit, a potom odjíždíme," napsala Lela na své sociální sítě.

Takové jednání překvapilo zejména českou pornoherečku Daisy Lee. "Držím palce. Myslela jsem si, že jsi typická zlatokopka, ale teď čumím, že jsi nezávislá žena, která umí odejít od chlapa a postarat se sama o sebe i dítě. Tak to zvládněte," vyjádřila se.

Na možný rozchod Lety a Karlose se redakce eXtra.cz dotazovala už v polovině srpna. Maminka osmiměsíční dcerky Lili se ale otázce vyhýbala. "Teď máme každý svoje starosti a řešíme, co máme. Všechno je úplně v normálu. Mám tu spoustu pracovních věcí. Vyrostla jsem tu, tak Lilince můžu také ukázat místa, která mám ráda," vysvětlila tehdy Lela.

Ve vztahu začali mít Lilini rodiče problém ve chvíli, kdy Lela na sociálních sítích otevřeně prohlásila, že ji Karlos podvádí. Komentář po chvíli odstranila a oba dělali, že se nic nestalo.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy