Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

StarDance 2021: Hvězdou Tomáš Verner, Zdeněk Godla je za neohrabaného medvěda

Herec Zdeněk Godla a Tereza Prucková chachou neokouzlili.
Zdroj: Se souhlasem České televize
+ Dalších 5 fotografií
StarDance

A je tu zase! Konečně odtartoval letošní ročník taneční soutěže StarDance. Večer zahájila herečka Marika Šoposká (31), která zatančila energickou sambu. Hvězdou večera se dle očekávání všech sázkařů stal Jan Cina (33). Oproti tomu nejvíc na sobě musí zapracovat Zdeněk Godla (46), která ale zase všechny přítomné pobavil svými vtipy.

Po dlouhém čekání je to tu opět tu. Začal StarDance, ve kterém se utkají hvězdy v tanečních střevících. A první díl začal ve velkém stylu. Pořadem provázeli jako vždy elegantní Marek Eben (63) a krásná Tereza Kostková (45).

Zahajovačka jako víno

Večer zahájila herečka Marika Šoposká (31) sambou v roztomilých růžových šatech, tu znají diváci jako Bibi z Ordinace. Pavel Trávníček (70) následně zatančil na písničku z Tří oříšků pro Popelku a jako správný princ sbíral své partnerce na parketě i spadnutý střevíček. Velmi překvapila i tenistka Andrea Sestini Hlaváčková (35), jejíž chacha energická rozzářila i porotce. Andrea na sobě navíc měla jedny z nejvíc sexy šatů.

Mirai Navrátil (29) si zase získal okamžitě srdce všech televizních divaček. Hned po jeho sambě mu začaly slečny posílat na sociální sítě srdíčka. Překvapila i Simona Babčáková (48), která předvedla romantický valčík. Zřejmě nejlepší chachu zatančil dle sázkařů už teď horký favorit na vítězství Jan Cina (33), kterého pochválili všichni porotci i moderátor Marek Eben.

Lidi pobavila Černochová

Zpěvačka Tereza Černochová (38) zase pobavila historkou o tom, jak se její dcerce líbí účes porotkyně Tatiany Drexler (58) a po mamince vyžaduje, aby ji vlásky foukala "na Tatianu." Elegantní valčík předvedla i farářka Martina Viktorie Kopecká (35), ve které vidí porotci velký potenciál, přestože její první tanec byl kvůli trémě lehce nervní.

Diváci měli možná trochu obavu z toho, jak elegantně ale zatančí Zdeněk Godla (46). "Na Kubě jsem doma," okomentoval svůj první tanec chachu, která právě z Kuby pochází. To se bohužel nepotvrdilo, pro porotu byl nemotorný. Diváky ale pobavil kromě svých pohybů také řečmi o svém růžovém kostýmku a tím, že označil porotce Zdeňka Chlopčíka za "toho pána."

První epizodu zakončil další silný článek a kupodivu také absolutní hvězda večera, bývalý český krasobruslař Tomáš Verner (35), jehož ruce velmi obdivovala Tatiana s tím, že mu je může závidět kdejaký tanečník.


Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy