Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Diváci StarDance mají jasno: Pavel měl neskutečný elán. Vypadnout měla porota!

Veronika Lálová a Pavel Trávníček.
Zdroj: Se souhlasem České televize
+ Další 3 fotografie
reakce diváků

V novém ročníku taneční show StarDance došlo k prvnímu vyřazování. Příště si na tanečním parketě již nezatancuje herec Pavel Trávníček (70) s Veronikou Lálovou. Vyřazený pár se od diváků dočkal spíše pochval a úcty směrem k Pavlovi, který na svůj věk předvedl skvělá čísla a mnohým bude chybět. Diváci v reakcích také tentokrát velmi vytkli chování poroty, dle mnohých předvedli až přehnanou aroganci a zároveň se tvářili kysele.

Druhý díl jedenáctého ročníku StarDance byl věnovaný devadesátým narozeninám legendárního umělce Jiřího Suchého, jehož písně doprovázely všechny tanečníky. Diváci u televizních obrazovek tentokrát viděli skutečně energické tance, a to jive, slowfox a quickstep.

V druhé epizodě také došlo poprvé na vyřazování, které ovlivňují právě diváci svými hlasy, které posílali jednotlivým soutěžícím. Nejméně hlasů získal herec Pavel Trávníček, jenž tančil s Veronikou Lálovou. Jejich tanec byl o něco lepší než ten minulý, avšak se od poroty nedočkali příliš příznivého hodnocení.

Naopak velkou pochvalu dostal herec Zdeněk Godla, jenž si zapamantoval všechny taneční kroky a od poroty si dokonce vyslechl, že je zpět ve hře a velkým překvapením.

Reakce diváků: Vypadnout by měla porota

Diváci jsou z odchodu pohádkového prince Pavla Trávníčka překvapení, zároveň je odchod velmi mrzí. "Moc mě to mrzí, nečekala jsem to. Mám pana Trávníčka ráda, těšila jsem se, že ho ještě aspoň v pár dílech uvidím. A Veronika je krásná žena, hezky se mi k sobě hodili. Hodnocení poroty mě překvapilo. I to, že nepostupují. Opravdu mi to je moc líto," píší diváci.

Jiní také obdivují, že do taneční soutěže ve svých sedmdesáti letech vůbec šel. "Škoda, mrzí mě, že vypadl tak brzy. V jeho věku bych chtěla taky takhle hopsat na parketu, jeho elán je neskutečný. Kloubouk dolů," napsala jedna z fanynek.

Mnozí diváci se pustili ostře zejména do poroty, která prý předvedla ten skutečně špatný výkon. "Měla vypadnout porota, nejhorší vystupování snad za celou dobu, všichni čtyři kyselí. Dost večer otrávili a nezachránil to ani Marek Eben," napsal jeden z nakrknutých diváků, se kterým mnozí souhlasí.

"Porota byla opravdu hrozná. Mnohdy až urážela tančící osobnosti. Hrůza, možná je na zvážení, zda už tam nejsou dlouho. Jejich arogance byla na vrcholu. Všichni tři by se měli stydět. Geňa se snažil, ale záplava nesmyslných hodnocení a urážek nebrala konce," dodávají.

Související články

Další články