Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Bujará party po StarDance: Takhle oslavil Jan Cina a spol. vítězství

Po vyhlášení vítěze se to pořádně rozjelo.
Zdroj: Herminapress
+ Další 3 fotografie
galerie

Jedenáctý ročník taneční show StarDance 2021 je již minulostí. Novým králem tanečního parketu se stal herec Jan Cina (33), který svou vítěznou trofej náležitě oslavil. Po vypnutí kamer se to na parketu České televize pořádně rozjelo, do oslav se zapojili nejen všichni tanečníci, ale také moderátoři a porota.

Vítězem jedenáctého ročníku StarDance se stal herec Jan Cina s tanečnicí Adrianou Maškovou. Na druhém a třetím místě skončila farářka Martina Viktorie Kopecká (35) a krasobruslař Tomáš Verner (35).

Jan Cina i Adriana Mašková byli z vítězství velmi dojatí a neskrývali slzy štěstí. "Děkuji za oslovení do téhle soutěže, jinak bych tady nebyl. Byl to můj sen tady být," řekl Cina se slzami v očích. "Pamatuji si, jak jsme si na začátku řekli, že si to užijeme a to se povedlo. Mám tě hrozně rád," dodal vítěz směrem ke své taneční partnerce.

Bujará oslava

Po vyhlášení nového vítěze StarDance soutěžící, porota i moderátoři odhodili zábrany a na parketu se to po taneční i alkoholové stránce pořádně rozjelo. Jan Cina se na své vítězství posilnil sektem přímo z lahve a bujará oslava započala.

Výborně naladěný Richard Genzer (54) vyzval k tanci Terezu Kostkovou (45), která se po dlouhém moderování vyzula ze střevíčků - tak nadšenou Terezu jste možná ještě neviděli. Po tanci s moderátorkou se Genzer vrhl i na Honzu Cinu, se kterým si také střihl úsměvný taneček.

V galerii se podívejte, jak to na tanečním parketu po vypnutí kamer vypadalo.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy