Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Nečekaný odchod: Během večera opustily StarDance dva páry!

Čtvrtý soutěžní večer StarDance.
Zdroj: Se souhlasem ČT
+ Další 3 fotografie
StarDance 2021

Během čtvrtého večera taneční show StarDance přivítali modrátoři na pódiu osm párů, kteří se utkají o titul krále a královny tanečního parketu. Tentokrát již nechyběla Tereza Kostková a tak mohla spolu s Markem Ebenem moderovat. V soutěži během dnešního soutěžního večera nakonec skončily dva taneční páry, a to Simona Babčáková s Martinem Prágrem a také herec Zdeněk Godla s Terezou Pruckovou.

Hned na začátku sobotního dílu StarDance museli moderátoři Tereza Kostková a Marek Eben oznámit smutnou novinku. Kostková byla minule nepřítomná, protože byla pozitivně testovaná na koronavirus, a spolu s ní muselo do karantény i pět dalších účastníků. Mezi nimi byla i herečka Simona Babčáková, která nebyla očkovaná, a její tanečník Martin Prágr. A protože se nemohla zúčastnit ani dnešního večera z důvodu nemoci, je diskvalifikovaná a soutěž tak opouští.

Černochová i Cina předvedli skvělý výkon

Jako první se na pódiu objevili herec Jan Cina a jeho taneční partnerka Adriana Mašková, kteří zatančili latinskoamerické paso doble, které je charakteristické emocemi a energií. „Bylo to překrásně scénicky zpracované. Máte krásný příběh pohybu,” zhodnotila porotkyně Tatiana Drexler. „Napětí, muzikálnost, děj, to vše jsem tam viděl. Laťku jste nasadil vysoko,” řekl porotce Jan Tománek. Od poroty nakonec získali pětatřicet bodů.

Sympatická herečka Marika Šoposká a Robin Ondráček zatančili vášnivé tango. Porotci z jejich výkonu byli nadšení. Taneční pár dostal od poroty devětadvacet bodů.

Zpěvačka Tereza Černochová a její taneční partner Dominik Vodička předvedli tango. „Chtěl jsem vám vysmeknout obrovskou poklonu. Ani jsem si nemyslel, že takhle krásné číslo ve StarDance ještě uvidím,” prozradil porotce Jan Tománek. Také Zdeněk Chlopčík uvedl, že toto číslo nemělo chybu. Dostali od poroty tři desítky a nakonec měli devětatřicet bodů.

Humorný Godla

Herec Zdeně Godla a Tereza Prucková zatančili paso doble a nechyběla ani počáteční scénka. „Ty tancuješ a má to jen tři kroky. Ale mě to nějak baví,” zasmál se Richard Genzer. Vytancovali si dvaadvacet bodů.

Krasobruslař Tomáš Verner a Kristýna Coufalová ukázali jejich pojetí tanga. „Emoce stříkají na všechny strany,” popsal jejich choreografii Verner. Porotci vyčetli Tomáši Vernerovi, že má málo vystrčenou pánev, ale ani to je neodradilo a dali jim čtyři devítky. Vyslozužili si tak šestatřicet bodů.

Farářka Martina Viktorie Kopecká a Marek Dědík předvedli rumbu. Porotci byli opět překvapeni z jejich výkonu a pochválili je. „Mohla byste se ale ještě více uvolnit,” řekla porotkyně Tatiana Drexler. Nakonec dostali od poroty šestadvacet bodů.

Energické tango a paso doble

Zpěvák Mirai Navrátil a Lenka Nora Návorková zatančili energické tango. „Vrchní polovina těla byla v křeči, ale jinak to bylo hezké,” řekl Richard Genzer. S tím souhlasila i Drexler, která řekla, že postavení bylo strašné, ale jinak se jí tanec moc líbil.

Poslední pár, který se předvedl a ukázal paso doble byl tenistka Andrea Sestini Hlaváčková a její taneční partner Michal Necpál.​ „Vaše ruce vypadaly jako ruce tanečnice a velmi nabitá choreografie,” prozradil nadšeně Jan Tománek. Pár si vytančil jednatřicet bodů.

Všechny páry podle porotců zatančili skvěle i obstojně, ale diváci nakonec rozhodli. V dnešním díle skončil Zdeněk Godla a jeho taneční partnerka Tereza Prucková. „Byl jsi velmi statečný a dotáhl jsi to do výborných výkonů,” řekla Prucková směrem ke Godlovi. „Děkuji ti Terezko za všechno, cos mě naučila,” nechal se slyšet Godla.

Související články

Další články