Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Šeredová na Facebooku zavzpomínala, jak se fotila nahoře bez. U toho měla zůstat!

Šeredová na Facebooku zavzpomínala, jak se fotila nahoře bez. U toho měla zůstat!
Zdroj: facebook.com
+ Další 2 fotografie

Na Alenu Šeredovou (36) by Česko už pozapomnělo, kdyby se u nás občas neobjevila se svým slavným manželem Gigim Buffonem (36) a kdyby ji tenhle vykutálený fotbalista nepodvedl s jednou z nejkrásnějších holek v Itálii.

Šeredové se sice povedl skvělý triumf, od točitelky kola štěstí se stala v Itálii u tamních obyvatel oblíbenější snad víc než pizza. Otevřela se jí cesta do vyšší společnosti a po několika románcích s tamním Vinčenzem si našla zajištěného kapitána Juventusu Turín Gigiho Buffona.

Narodili se jim dva synové, jenže na začátku roku se v italském tisku profláklo, že se Gigi schází s moderátorkou Ilarií D'Amico a má s ní poměr Jako svoji velkou hvězdu italská média Alenu pořádně proprala. Teď už je jisté, že Gigi se k rodině nevrátí, Ilaria je prý těhotná.

Šeredová se tak alespoň občas na Facebooku pochlubí nějakou retro fotografií ze své modelingové kariéry. Šeredka, jak ji někteří přátelé titulovali, se před fotoaparátem často svlékala a možná u toho měla zůstat.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy