Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Z Aleny Šeredové (45) je paní miliardářová: Na Sicílii si vzala dědice automobilky Fiat

Alena Šeredová se vdala.
Zdroj: Profimedia, Instagram Alena Šeredová, koláž eXtra.cz
+ Dalších 15 fotografií
Svatba

Česká kráska Alena Šeredová (45) prožívá nezapomenutelný den. V sicilském městečku Noto totiž řekla své ANO italskému miliardáři Alessandru Nasimu (49). Veselka proběhla dopoledne a následně se novomanželé vydali tyrkysovým Fiatem s nápisem: „Just married“ na projížďku po romantickém městě, jak napsal web Torino Today.

Modelka Alena Šeredová se po osmiletém vztahu s miliardářem a dědicem automobilky Fiat Alessandrem Nasim vdala. Své ANO si řekli v sobotu dopoledne v sicilském městečku Noto. Obřadu předcházela večerní party v hotelovém resortu u sicilské Katanie, kde nechybělo plno hostů a kde se slavilo až do rána.

V sobotu dopoledne byl pár spatřen v ulicích Nota, jak projíždí v kabrioletu Fiat (jak jinak) s nápisem „Just Married!“ (Novomanželé). V autě si pár vyměnil sladké polibky a Aleně se již lesknul na prstě snubní prstýnek, jak informoval italský web Torino Today. Nevěsta měla jednoduché bílé šaty s nabíranými rukávy a romantický účes. Ženich Alessandro zvolil oblek v námořnické modři.

Svatební cesta bude později

O své veselce se Šeredová rozmluvila již dříve. „Za svědkyni mi půjde Lavinia Borromeo, budeme mít asi sto hostů a venkovní party. Vše zorganizovala moje kamarádka a svatební koordinátorka Alessandra Brill, která připravovala svatbu i Chiary Ferragni v Notu,“ nechala se před nějakou dobou slyšet Šeredová pro italský web Oggi.

Svatební cesta páru se uskuteční až v srpnu. „Budoucí manžel má dovolenou jenom v srpnu. ‚Jenom‘. Naštěstí má alespoň nějakou,“ prozradila česká kráska na sociálních sítích. Svatba proběhla na místě, kde ani Šeredová, ani Nasi nikdy nebyli, protože chtěli, aby to pro ně bylo překvapení. Do Nota se již v pátek sjeli pozvaní hosté, mezi nimiž byl i český kadeřník celebrit Martin Tyl.

Pro Alenu Šeredovou je to již druhá svatba. Při té první si brala italského fotbalistu Gigiho Buffona v červnu 2011 na Vyšehradě. V té době už měli tříletého Louise Thomase a ročního Davida Lee.

Vémola v Clash of the Stars? Propadl bych se hanbou, říká jeho trenér a odmítá ho připravovat

Související články

Další články

Nejnovější kauzy