Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Daisy Lee Horoskop

Nejnovější kauzy

Anorektička vážila jen 25 kilogramů potom, co jedla denně čtyři hrášky. Život jí zachránila až práce ve fast foodu! Jak je to možné?

Jo Thompson zhubla až na 25 kilo.
+ Další fotografie

Britka Jo Thompson (21) si prošla obdobím, kdy málem přišla o život. V jedenácti letech se u ní projevila mentální anorexie a zachránila ji až práce ve fast foodu.

Jo začala jako malá trpět úzkostmi a panickým strachem. Po čase se u ní rozvinula mentální anorexie a musela do nemocnice, kde jí lékaři dávali dva dny života. „Byla jsem ve škole, když se mi najednou začala motat hlava a přestávala jsem vidět. Spolužáci na mě křičeli, že začínám modrat,“ vzpomíná Thompson na svůj nejhorší okamžik, kdy už se loučila se životem. Přestože přežila, bojovala s anorexií až do sedmnácti let. Její tělo se v období, kdy pouze pila vodu a jedla čtyři hrášky denně, dostalo na váhu dvacet pět kilo. Pak ale dostala práci u McDonalda, kde se seznámila se svým nynějším partnerem Zohebem. „Chtěla jsem všem dokázat, že svou nemoc zvládnu. Lidé byli v šoku, kam to jdu pracovat. Můj partner mi velmi pomohl s anorexií a teď jsem šťastná,“ vylíčila Jo.

Lékaři jí řekli, že její tělo je kvůli anorexii příliš oslabené a že zřejmě nikdy nebude moct mít děti. Teď je Jo matka dvou dětí, studuje a vypadá to, že anorexii porazila.

Mohlo by vás zajímat

Další články