Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Studentka (19) dostala kopačky od přítele a PROPADLA ANOREXII. Byla na hranici života a smrti!

Studentka (19) dostala kopačky od přítele a PROPADLA ANOREXII. Byla na hranici života a smrti!
Zdroj: profimedia.cz
Předchozí Další
Gaia Rio (19) z Itálie dostala kopačky od svého přítele a byla totálně na dně. Situaci začala řešit tím, že přestala jíst. A zanedlouho onemocněla anorexií. Nyní má za sebou největší vítězství v životě a možná byste ji ani nepoznali!

Studentka Gaia Rio (19) z Itálie, která studuje ve Švýcarsku, se rozešla se svojí láskou. Rozchod nesla velmi špatně, a tak začala svoji situaci řešit nepravidelným příjmem potravy. Vše došlo tak daleko, že onemocněla anorexií a zhubla polovinu svojí váhy Začala vypadat nezdravě a ztrácela se před očima. Dokonce musela nosit dětské oblečení. Byla na hranici života a smrti, ale nemohla se odrazit ode dna. Na dívku upozornil Daily Mail.

Nejdříve začala být posedlá kaloriemi, poté přestala jíst úplně nebo jen velmi málo. "Když jsem se rozešla se svým přítelem, přestala jsem jíst. Můj žaludek byl scvrklý," řekla dívka. "Pomalu jsem ho přestávala milovat a s tím jsem ztrácela i svoje kilogramy. Říkala jsem si, že čím budu hubenější, tím se budu cítit lépe," dodala. "Pořád jsem si myslela, že se se mnou rozešel, protože nejsem dost krásná," vysvětlila, proč začala hubnout. Dva roky si počítala kalorie, hladověla a byla zavřená doma Neměla sílu nikam chodit, ani se stýkat se svými přáteli.

Anorexii označuje za strašlivé monstrum, které převzalo vládu nad jejím životem. "Když se moje váha dostala na nejnižší hmotnost, řekla jsem si, že ztrácím svůj jediný život úplně bezdůvodně. Umírala jsem," řekla Gaia Daily Mailu, která nakonec nemoc porazila a nyní je na sebe hrdá. Dnes je studentka zpátky a na kontě má nejdůležitější vítězství svého života.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy