Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Jaké je trapné tajemství fotografie, ze které šílí celý internet?

Dívky pod jmelím. Obraz hodný Leonarda (té želvy) je konečně na světě.
Zdroj: twitter.com
Měla to být obyčejná momentka z koleje, kterou na Facebooku lajkne pár přátel a konec. Jenže snímek se začal zničehonic šířit internetem rychlostí blesku. Jak je to možné? Podívejte se ještě jednou a pěkně zblízka!

Na zábavném webu Imgur nasbírala fotografie s popiskem „Kámoška zrovna nahrála tohle…“ miliony zhlédnutí a všichni uživatelé se velmi dobře baví. Zpozorovat obří sexuální pomůcku pro dvě osoby totiž nedá ani moc práce.

„Je tohle moderní verze jmelí?“ ptal se pod příspěvkem jeden z uživatelů a my skutečně nevíme, jak odpovědět. Raději doufáme, že pravdu odkryl uživatel Tony the Tard: „Jde o předmět určený k tréninku potřásání rukou. Pro ty opravdu složité pozdravy, které dnešní děcka tak milují.“

Kámoška autora fotografie evidentně nebyla z nenadálé popularity tak nadšená, jak bychom očekávali, a tak snímek z webu zmizel. Mezitím už byl ale nahrán na desítky jiných stránek, a tak se zdá, že „Dívky pod jmelím“ by se mohly konečně stát odpovědí současné generace na umělecká díla typu Mona Lisa či Dáma s hranostajem.

Související články

Další články