Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Europoslanec Jiří Pospíšil má koronavirus: Doufám, že nošení respirátoru nepřišlo nazmar, míní

Europoslanec Jiří Pospíšil má koronavirus: Doufám, že nošení respirátoru nepřišlo nazmar, míní
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
covid-19
Koronavirus si nevybírá, trpí jím nejen herečky, herci nebo celebrity z hudební branže, ale také politici. Europoslanec Jiří Pospíšil (44) je v současné době v domácí izolaci a čeká, až hygiena vytrasuje všechny, se kterými byl v kontaktu. O tom, že se nakazil, informoval na sociálních sítích.

"Právě mi byl potvrzený pozitivní výsledek na covid. Nyní jsem v domácí izolaci a čekám na krajskou hygienickou stanici a na vytrasování kontaktů. Doufejme, že alespoň moje snaha nosit respirátor, abych nikoho nenakazil, nevyšla nazmar," přiznal Jiří Pospíšil na Facebooku. "Přeji vám v této době hlavně pevné zdraví a v tomto případě zůstaňte negativní," vzkázal lidem.

"Držte se, přejeme brzké uzdravení," psali mu příznivci pod status. Doufají, že se u něj koronavirus moc dlouho nezdrží. "Ať jste co nejdříve fit... přeji hodně sil a zdraví," píše se v komentářích.

Kdo je Jiří Pospíšil?

Jiří Pospíšil je český politik, který v letech 2010 až 2014 působil jako místopředseda ODS a v letech 2002 až 2014 jako poslanec Parlamentu České republiky. Od roku 2014 je poslancem Evropského parlamentu za TOP 09, jejímž členem se stal roku 2017 a kterou v období 2017–2019 vedl. V říjnu 2018 se stal zastupitelem hlavního města Prahy. Působí též jako předseda správní rady Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových.

Více o tématu

Nedávno přiznala nákazu i Lucie Bílá, která zpočátku informovala o tom, že se v její blízkosti objevil někdo nakažený. Dnes je zpěvačka v plné síle a po karanténě dál pracuje na svých projektech. I Hana Zagorová prodělala onemocnění covid-19, skončila kvůli tomu i v nemocnici, dvakrát. "Dnes mě přivezli na chvíli domů, krása! Ale musím se do nemocnice ještě vrátit. Ta mrcha mi rozhodila krvinky, tak snad se umoudří," svěřila se Zagorová v první polovině září fanouškům.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy