Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Dojatá Hana Zagorová ve Tváři: Speciální porotkyni čeká dojemné překvapení

Už v sobotu budou mít diváci možnost na televizi Nova sledovat sedmou epizodu show Tvoje tvář má známý hlas. Hostem poroty bude tentokrát Hana Zagorová (73). Pro tu si produkce televize přichystala velké překvapení, oblíbená zpěvačka bude velmi dojatá.

Zpěvačka Hana Zagorová se v sobotu posadí do porotcovského křesla v show Tvoje tvář má známý hlas Vřelého přivítání se dočká nejen od diváků a svých slavných kolegů, ale i od samotné produkce Novy. Ta si pro ni totiž nachystala sestřih všech vystoupení v pořadu, při nichž soutěžící takzvaně dělali Zagorku.

Úplně první proměna, která se na obrazovce objeví, bude Aleše Hámy Toho si diváci show pamatují jako soutěžícího, nyní už však sedí v porotě. Haně Zagorové se za svůj výkon omlouval. V legendární českou zpěvačku se proměnila i Hana Holišová, Michaela Badinková a zapomenout se nedá ani na Ondřeje Sokola, kterého v duetu v převleku za Karla Vágnera doplnila Lucie Borhyová

Na to, jaká bude Zagorová porotkyní, si diváci musí počkat do soboty. Už nyní se ale můžete podívat na její reakci na překvapení, které si pro ni na Nově přichystali.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy