Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Lucie Bílá prodělala koronavirus: Je to jenom blbá chřipka, která se dá přežít, míní

Lucie si krátký účes oblíbila.
Zdroj: Archiv Lucie Bílé
+ Dalších 5 fotografií
nákaza
Ani slavné české zpěvačce Lucii Bílé (54) se nevyhnula zákeřná nákaza koronavirem. I když to zpočátku vypadalo, že je v karanténě kvůli blízkému kontaktu s nakaženým, opak je pravdou. Svěřila se s tím svým fanouškům na sociálních sítích a k nemoci, která sužuje celou planetu, měla co říct.

Lucie Bílá nahrála zhruba minutu a půl dlouhé video o tom, co se v jejím životě v posledních dnech událo. "My jsme se dlouho neslyšeli a neviděli, tak mě napadlo, že vám řeknu pár věcí, abyste na mě nezapomněli. Jedna z těch důležitých je, že jsem doma ještě do neděle, ale nejsem v karanténě, ale v izolaci," vysvětlovala zpěvačka.

"Protože, jak možná tušíte, ten syčák okolo mě jenom neprošel, ale taky mě pěkně čapnul. Ale aspoň vám můžu říct svojí zkušenost, že je to jenom blbá chřipka, která se dá přežít, a že je potřeba asi si na to zvyknout a bejt na sebe opatrnej. Ale jinak bych z toho žádnou hrůzu nedělala," usmívala se Lucie Bílá a svůj názor na koronavirus tím sdělila zcela jasně.

Otevření divadla a představení knihy

"Chtěla bych vám říct, že od pondělka už jsem v plný polní, že už jsem v kondici zpátky a těším se na otevření svýho divadla," radovala se zpěvačka s tím, že se moc těší na své přátele a všechny plánované akce. "Těším se, že vám představím svoji novou knížku a hlavně se těším, aby už všechno bylo zase v pořádku a abychom se vídali tak, jak jsme zvyklí. Abychom se mohli objímat, podávat si ruce, líbat se a bejt spolu," zakončila láskyplně Bílá.

Zpěvačka byla zřejmě jedna z těch šťastných, která měla lehčí průběh onemocnění covid-19. Dobrou zprávou je, že je zdravá a už brzy se vrátí do starých kolejí. Tedy, pokud jí to současná situace dovolí. Je vidět, že Bílé nechybí optimismus.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy