Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Dáda Patrasová vzala Slováčka na milost: Máme plnohodnotné manželství, přiznala

Zdroj: Showpix
+ Dalších 10 fotografií
exkluzivně
Střídavě na sebe útočí a pak se usmiřují. Manželství Dády Patrasové (63) s Felixem Slováčkem (76) je momentálně v klidové fázi. Aspoň to vyplývá ze slov královny dětských srdcí. "Naše manželství je plnohodnotné," řekla eXtra.cz. Přitom ještě minulou středu se saxofonista ukazoval po boku milenky Lucie Gelemové (37).

V tomhle milostném trojúhelníku se dost možná nevyznají už ani jeho aktéři. Dlouho to vypadalo, že manželství Dády Patrasové a Felixe Slováčka je pod bodem mrazu. Na sklonku roku byla Dáda ve svých vyjádřeních hodně tvrdá. Najednou je všechno jinak!

"My nejsme kamarádi, ale manželé. Naposledy říkám, že naše manželství je plnohodnotné, a vracet se k tomu už nebudu," svěřila eXtra.cz Patrasová.

label alt

Nehoda Patrasové

Děsivou bouračku měla Dáda Patrasová před rokem a čtvrt na druhý svátek vánoční. Dechová zkouška ukázala 2,5 promile, načež se Patrasová odmlčela. Pomohla však dopadnout mezinárodně hledaného cizince. Bylo to právě jeho auto, do kterého na křižovatce narazila.

Více o tématu

Výlet s Gelemovou

Přestala jí snad vadit Slováčkova milenka Lucie Gelemová Těžko předpokládat, že se saxofonista své umělkyně nadobro vzdal. Ještě minulou středu spolu byli v německém Mnichově na veletrhu cestovního ruchu.

Když na Slováčka vztah s mladší malířkou praskl, našla si Patrasová také přítele. Italský fešák Vito jí lásku dokazuje i kolážemi na Instagramu, které sbírají stovky srdíček.

Dáda v minulosti přemýšlela o rozvodu, Felix byl ale zásadně proti. K otázce ukončení manželství se potom už nevraceli.

Složili zbraně

Nejdrsnějším obdobím dvojice procházela loni v létě. Jejich slovní přestřelka tehdy nebrala konce. Slováček prohlašoval, že chce Dádu kvůli údajnému alkoholismu zbavit svéprávnosti. "Když neudělám nic, může celá situace skončit podobně, jako tomu bylo u Ivety Bartošové,“ říkal časopisu Rytmus života. Patrasová vrátila úder odhalením manželovy diagnózy, mluvila o počínající demenci.

Neshody už ale očividně vzala voda.

Veřejné přestřelky Patrasové se Slováčkem

Související články

Další články