Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Felix na Dádu kašle: Na večírek vzal Gelemovou, ale jindy chce po manželce různé věci

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 18 fotografií
Manželská krize
Dáda Patrasová (63) je s manželovou milenkou Lucií Gelemovou (36) na nože. Podle královny dětských srdcí se jí Felix Slováček (76) nedokáže zbavit. Stále se prý vrací domů a chce po Dádě různé věci. O víkendu dal ale Patrasové košem a na vánoční festival vyvedl pouze o čtyřicet let mladší výtvarnici.

Přestože má už pět let milenku, Felix Slováček (76) stále chodí domů k manželce Dádě Patrasové (63). "Je na mě hodný, milý, objímá mě, vyžaduje ode mě všechno možné," vypočítala nedávno herečka pro portál cas.sk.

V neděli ale měla Dáda smůlu, na vánoční festival v pražském hotelu Hilton vzal Slováček pouze Lucii Gelemovou (36). Ta pije Patrasové krev, osočila ji třeba ze zneuctění pohřbu Karla Gotta (†80) ve svatovítské katedrále. Milenecké dvojici to však nezabránilo v pohodovém strávení víkendu, výtvarnice si dokonce odnesla i vánoční ozdobu.

Jenomže trpělivost Dádě dochází i s Felixem, jenž se s královnou dětských srdcí odmítá nechat rozvést. Patrasová je přesvědčená, že se bojí utnout manželství, aby si pak nemusel Gelemovou vzít. Náplastí na všechny patálie je jí italský partner Vito.

Italský princ na bílém koni

"Vito je světlo mého života, jako by mi pánbůh vzal kus žebra a dal mu ho. Je to něco vyššího, co mě potkalo, nemyslím si, že je to jen tak," prozradila Dáda s tím, že bohužel nemohou bydlet spolu, jelikož Vito pracuje v Kalábrii. "To je jediná překážka, která nás dělí. Ale vídáme se, spíš ale jezdí on za mnou. Trávíme spolu i Vánoce a Nový rok, jsme spolu, co to jde. V životě jsem s Felixem nebyla tak často ve styku, jako jsem s Vitem, protože denně máme společné videohovory, ten kontakt je velmi intenzivní," uzavřela.

Tak uvidíme, zda Dádu s Vitem čekají společné svátky i letos, anebo se na salát a kapra k Patrasové vetře i Felix a Gelemová.

Související články

Další články