Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

MINUTA PO MINUTĚ: Tady pila a pak bourala! Tohle byla cesta 2,5 promilové Dády Patrasové!

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
Děsivá nehoda
Láska a deprese si vyžádaly děsivou bilanci! Oblíbená herečka Dagmar Patrasová (62) ve středu v odpoledních hodinách usedla za volant svého mercedesu a ujela necelých 500 metrů od svého domu ve Vlašimské ulici na pražských Vinohradech, když čelně havarovala. Nadýchala přibližně 2,5 promile alkoholu... Redakce eXtra.cz zmapovala, co se se před osudnou havárií dělo!

Ještě před pár dny se Dáda Patrasová na svém Instagramu chlubila setkáním se svým současným partnerem Vitem, který za ní přijel do Prahy. Jenže po pár dnech kvůli svým pracovním závazkům odcestoval zpět do Itálie a na oblíbenou herečku padly deprese, které se snažila zmírnit alkoholem. Poté přibližně v 15:30 vyjela svým vozem jako se smrtící zbraní mimo svůj domov. Zhruba po 5 minutách jízdy se stalo to nejhorší. Co se přesně stalo, když Dáda vyjela od svého domu ve Vlašimské ulici v Praze?

Ve středu odpoledne z nepochopitelných důvodů usedla za volant svého luxusního vozu značky Mercedes. Z ulice Vlašimská, kde bydlí, se vydala směrem do ulice Korunní na Praze 10, což je přibližně 450 metrů. S 2,5 promile v krvi po výjezdu mírného kopečku do křižovatky nezvládla řízení a čelně se střetla s protijedoucím vozem.

„Šlo o nehodu bez zranění a jako vždy jsme prováděli orientační dechovou zkoušku. U jednoho z řidičů byla při zkoušce opakovaně zjištěna přítomnost alkoholu. Hodnota byla vždy kolem 2,5 promile. Vždy, když hodnota přesáhne jedno promile, jde o přečin ohrožení pod vlivem návykové látky, za což hrozí trest odnětí svobody až na tři roky,“ řekl eXtra.cz jako prvnímu médiu, které na nehodu Patrasové upozornilo, tiskový mluvčí policie Tomáš Hulan.

Redakce eXtra.cz oslovila i manžela herečky Felixe Slováčka, který nešťastnou nehodu potvrdil "Ano, o nehodě vím. Dáda nadýchala. Mám v plánu za ní jet," řekl nám uznávaný hudebník Slováček

Dádu pár set metrů vozem stálo hodně - řidičský průkaz a obvinění z trestného činu. Co vše se v její hlavě muselo odehrát, že se vydala na cestu vozem pod vlivem alkoholu, to ví jen oblíbená herečka, která se snažila ještě ve středu večer popírat, že bourala pod vlivem alkoholu...

Související články

Další články