Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Felix Slováček chce zbavit Dádu svéprávnosti: Je jako Iveta Bartošová, tvrdí hudebník

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
závislost
Felix Slováček (76) začal zbrojit proti manželce Dádě Patrasové (63), a to kvůli jejímu údajnému alkoholismu. Teď přišel s tvrzením, že by ji rád zbavil svéprávnosti. Prý to dokonce řešil i s advokátem...A svou ženu se nebál přirovnat k Ivetě Bartošové.

Slováček časopisu Rytmus života svěřil, že se Patrasovou dlouho snaží přesvědčit, aby si problém přiznala a šla se léčit. Jenže marně. "Bohužel to nepůjde, dokud ona sama nebude chtít," uvedl Felix, který vidí jako jediné možné řešení částečné zbavení svéprávnosti.

"Hrozně rád bych to udělal. Dokonce už jsem se radil s jedním advokátem, jak to všechno udělat, ale není to jednoduché. Na druhou stranu, když neudělám nic, může celá situace skončit podobně, jako tomu bylo u Ivety Bartošové," myslí si Slováček a přirovnal pití své stále manželky k excesům zpěvačky, která před lety spáchala pod vlivem návykových látek sebevraždu, když se postavila proti jedoucímu vlaku.

Felix tvrdí, že v tom není sám, ale má velkou podporu i ze strany společných dětí Felixe juniora a Anny Slováčkové "S Aničkou už jsem to i konzultoval," řekl Slováček, který zároveň oslovil i odborníka přes závislosti. "Chci to řešit s doktorem, který stejný problém řešil s Hankou Krampolovou. Je mi jasné, že Dáda s tím v žádném případě souhlasit nebude, ale to naštěstí ani nemusí. Vidím to jako její jedinou záchranu. Tento týden mám sraz se soudcem," netajil se Slováček

A co na to Dáda? "Nebudu nic komentovat," byla její slova pro eXtra.cz. Jestli se Felixovi povede zbavit Dádu svéprávnosti, či sama přestane s údajným alkoholismem, ukáže až čas.

Nutné je si ale připomenout, že Patrasová vloni v prosinci usedla za volant svého mercedesu a ujela necelých 500 metrů od svého domu ve Vlašimské ulici na pražských Vinohradech, když čelně havarovala. Tehdy nadýchala přibližně 2,5 promile alkoholu. Na místě přišla o řidičák a dále věc řešila policie jako trestný čin.

Související články

Další články