Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Dáda vrací úder Slováčkovi: Nesvéprávná alkoholička? Dementní je tady Felix

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
Tajil nemoc
Pokud se ji nepovede zbavit svéprávnosti, skončí jako Iveta Bartošová (†48). S takovými slovy atakoval Felix Slováček (76) svou manželku Dádu Patrasovou (63). Stále řeší její údajný alkoholismus, přestože ji dávno opustil a žije s milenkou Lucií Gelemovou (36). Královna dětských srdcí ale přispěchala s protiúderem. Podle Dády trpí Felix počínající demenci!

Felix Slováček (76) chce zbavit Dádu Patrasovou (63) svéprávnosti, aby se musela jít léčit z údajného alkoholismu. „Chci to řešit s doktorem, který stejný problém řešil a vyřešil s Hankou Krampolovou. Dáda s tím v žádném případě nebude souhlasit, ale to naštěstí ani nemusí,“ řekl časopisu Rytmus života.

Dádu, která o Vánocích bourala opilá, ale útok manžela do kouta nezahnal. Naopak přispěchala s protiúderem. Patrasová tvrdí, že Slováček už roky tají vážnou chorobu. „Před třemi lety mu na magnetické rezonanci diagnostikovali počínající demenci. Jestli je tedy někdo nesvéprávný, je to on!“ prozradila deníku Aha!

Patrasová se Slováčkem do sebe kopou už přes dva roky. Manželskou válku odstartoval Felixův úprk k milence Lucii Gelemové (36). Dáda to dlouho nemohla skousnout, pak ale začala žít se svým italským hřebcem Vitem a podle svých slov podala žádost o rozvod. Napoprvé ji měl Slováček uprosit, aby ji stáhla.

"Chtěla jsem ji podat znova, ale on se mě chce zbavit bez rozvodu. Nechce se rozvádět, chce celý majetek pro sebe. Máme společné jmění manželů,“ řekla královna dětských srdcí, která si myslí, že právě kvůli majetku na ni saxofonista útočí.

Když se v devadesátých letech rozpadla kapela Ladislava Štaidla (74), Felix byl bez kšeftů a prý ho živila Dáda. „Byla jsem hloupá, že jsem mu věřila a veškerou správu majetku nechávala na něm. Nedává mi žádné peníze. Je to velký manipulátor se schopností přesvědčit lidi. Měl by se stydět za to, co udělal!“ uzavřela pro deník Aha!

Slováček tvrdil, že o svéprávnosti Dády mluvil i s dcerou Aničkou (23). Za maminkou přitom vždy stála a měly spolu hezký vztah. Tak snad tyhle peripetie nakonec neskončí rvačkou!

Související články

Další články