Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Výtvarnice a malířka Lucie Gelemová se narodila 31.12.1982 v Českých Budějovicích. Proslula především jako milenka Felixe Slováčka.

Ráda malovala už od dětství a nejraději trávila čas sama v přírodě. Vystudovala střední školu, která nemá s kreativitou moc společného - obchodní akademii. V pubertě ji velmi zasáhla smrt mladší sestry. Má ještě jednu mladší sestru, která studuje na Jihočeské univerzitě.

Lucie Gelemová se ve 23 letech odstěhovala do Londýna, kde studovala na umělecké škole The Institute. Začátky nebyly vůbec jednoduché a Lucie si na studia vydělávala jako servírka a školící personál v restauraci. Od roku 2014 - 2017 dále studovala na vysoké umělecké škole Art&Design v Praze. Nejdříve se seznámila s muzikantem a alternativním umělcem Guyem Gelemem, za kterého se vdala. Žili spolu sedm let.

V roce 2014 se seznámila s hudebníkem a skladatelem Felixem Slováčkem manželem Dády Patrasové. Podle Gelemové bylo jejich manželství v té době již mnoho let nefunkční. Patrasová ji označila za zlatokopku. Lucie Gelemová, o jejíž obrazy v té době stoupl zájem (prodávaly se za až 30 000 korun). Felix Slováček začal mluvit o svatbě a v březnu 2018 dokonce i o dítěti s Lucií.

Gelemová se Slováčkem společně rádi cestují nebo tráví čas na chalupě nedaleko Třeboně.

Na Instagramu Lucie Gelemové najdete fotky ze společných cest, její obrazy a občas i nějakou tu bizarní kreaci.

Články