Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Válka mezi Patrasovou a Slováčkem: Musela jsem se v tom naučit žít, říká jejich dcera Anna

+ Dalších 15 fotografií
bitva
Slovní přestřelka mezi Dádou Patrasovou (63) a Felixem Slováčkem (76) nenechala nikoho v klidu. Hudebník zaútočil na svou stále ještě manželku kvůli jejímu údajnému alkoholismu, herečka mu vrátila úder, že u něj lékaři objevili zdravotní problém, demenci v prvotním stadiu. A médiím sdělila i to, že Felixovi jde hlavně o majetek. Jejich válku slov nechápe jejich dcera Anna Slováčková (23), která promluvila pro eXtra.cz.

Anna Julie Slováčková před časem ukázala svůj talent v hudební show Tvoje tvář má známý hlas. Vystupuje v muzikálech, ale hraje třeba i v seriálové Ordinaci. Teď se jí válka jejích rodičů dotkla. Mrzí ji, že matka s otcem perou špinavé prádlo před celým národem, i přesto je bere takové, jací jsou…

„Ráda bych se od toho distancovala, nechci být s jejich válkou spojovaná. Nejsem na ně už ani naštvaná, naučila jsem se v tom žít. Nechci potlačovat vztek či nějakou negaci vůči své rodině. Nemám totiž na jejich spory energii,“ řekl eXtra.cz talentovaná umělkyně.

Spory jejích rodičů bere s nadhledem, a to i přesto, že je jí z nich smutno. „S oběma se normálně bavím a snažím se těm sporům vyhýbat. Mrzí mě to, všechny jejich konflikty jsou zcela zbytečné,“ dodala Anička Slováčková.

Mezi Dádou a Felixem to vře dlouhodobě. Vše začalo zejména kvůli tomu, když si před lety hudebník našel mladou výtvarnici Lucii Gelemovou a kvůli ní opustil Patrasovou. Rozvádět se ale nechce. Na druhou stranu by papírový konec manželství ocenila údajně Dáda, která se podle svých slov nechala několikrát Felixem přesvědčit, aby k rozvodu nedošlo.

Co jste možná o Anně Slováčkové nevěděli:

  • Pochází z umělecké rodiny. Její matkou je česká herečka a moderátorka Dagmar Patrasová, otcem český saxofonista a hudební skladatel Felix Slováček. Má také bratra Felixe Slováčka ml. a nevlastní sestru René Slováčkovou.
  • Již od dětství navštěvovala hodiny klavíru a zpěvu. Účinkovala v pořadech své maminky Dagmar Patrasové, hrála také v pohádce Zimní královna.
  • V roce 2016 se zúčastnila 2. řady soutěže Tvoje tvář má známý hlas vysílané televizí Nova.

Mohlo by vás zajímat

Další články