Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Slováčkova múza se pustila do Dády Patrasové a to neměla dělat: Slova o odplatě

+ Dalších 11 fotografií
REAKCE
Ještě než se Dáda Patrasová (63) stihla vzpamatovat z frontálního útoku ze strany svého stále ještě manžela Felixe Slováčka (76), který ji už pomalu zbavoval svéprávnosti (podle ní kvůli zálusku na společný majetek), přišla další rána. Do královny dětských srdcí se pustila i Slováčkova přítelkyně Lucie Gelemová (36). A zdá se, že herečka a zpěvačka udělá vše pro to, aby toho malířka litovala.

Gelemová v prohlášení na sociální síti tvrdí různé věci. Třeba i to, že manželství dvojice nerozvrátila, že bylo zničené už před jejím příchodem (což z logiky věci samozřejmě nemůže vědět), navíc se do Patrasové opřela i v souvislosti s první Slováčkovou manželkou. I to je ale minulost, o níž nemůže mít potuchy, protože nebyla ještě ani na světě. Navíc ale začala spekulovat i o zdravotním stavu Dády, přestože není známo, že by byla vystudovanou lékařkou a že by k ní Patrasová docházela jako pacientka.

A jak na její slova reagovala Dáda?

„Ta osoba opravdu nestojí za to, abych se k ní už jakkoli vyjadřovala. Žádné výhrůžky z mé strany nepřicházely a o ničem z naší minulosti nic neví. Nechápu, jak si může dovolit něco vůbec tvrdit. Její prohlášení mají v rukách právníci, mě opravdu už dál nezajímá,“ řekla eXtra.cz Dáda Patrasová

Umělkyně nám už dříve potvrdila, že po nedávných manželových útocích se rozhodla kontaktovat advokáta a konečně dotáhnout rozvod, o němž uvažuje už několik let. Slova Felixe Slováčka (76) na její adresu z nedávné doby byla poslední kapkou.

Mohlo by vás zajímat

Další články