Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Pavel Trávníček vzal svého syna Maxe do krutých mrazů! Chtějí snad mít doma malého LEDŇÁČKA?!

Zdroj: extra
+ Další 4 fotografie
Celou Evropu trápí kruté mrazy a smog. Lékaři je doporučováno se zdržovat s malými dětmi doma a vycházení omezit jen na ty nejnutnější případy. To si asi Pavel Trávníček v novinách nepřečetl a také to podle toho dopadlo...

Oblíbený herec a pohádkový princ Pavel Trávníček stačil ještě před odjezdem svého divadelního ansámblu do Bíliny vzít na procházku svého malého synka Maxíka.

Z toho, že vzal Pavel své třítýdenní miminko do velkých mrazů, si moc velkou hlavu nedělá. Při mrazivé procházce si s ženu Monikou udělali taky fotku na památku.

„Naše první procházka s Maxmiliánkem. A tatínek nám odjel hrát do Bíliny,“ napsala k fotce na sociální síť Monika Trávníčková. Ta si mateřství náležitě užívá, protože malý Maxmiliánek je doslova vymodlené dítě po mnoha nezdařených těhotenstvích.

Roztomilému Maxmiliánovi to bylo podle všeho úplně jedno. Naštěstí byl natřený silně mastným krémem proti zimě a jen si spokojeně hověl zabalený v peřinkách. Několikastupňový mráz naštěstí vůbec nevnímal, možná z něj někdy vyroste velký horal.

Související články

Další články