Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Princ z Tří oříšků pro Popelku: Byla mi hrozná zima, syn (3) už mě v pohádce pozná a diví se

Zdroj: reprofoto youtube.com
+ Dalších 8 fotografií
UTRPENÍ
V milionech domácností po celém Česku nesmí na Štědrý večer chybět nejpopulárnější tuzemská pohádka Tři oříšky pro Popelku. Jak na natáčení vzpomíná představitel prince Pavel Trávníček (69)?

„První, co se mi vybaví, když se řekne Popelka, je hrozná zima. Bylo minus 21 stupňů! V letních kostýmech jsme v zimě točili záběry z jiného ročního období, takže nám pocitově nebylo úplně nejlíp,“ řekl eXtra.cz herec Pavel Trávníček, pro nějž se bezejmenná role prince stala osudovou.

O dalších problémech při natáčení se dozvíte zde.

„Že by mě už otázky lidí na Popelku štvaly? To u mě asi ani nenastalo. Beru to sportovně. Díky pohádce mě zkrátka na ulici v obchodních centrech zastavují lidé na každém kroku. To samé je v Německu, tam je to ale asi ještě větší,“ svěřil se nám muž, který příští rok oslaví kulatiny.

Hláškuje Popelku

Dívá se na sebe vůbec o svátcích?

„Na Štědrý den vůbec televizi nesleduju. Ale když běží Tři oříšky pro Popelku, vařím u toho rybí polévku. Poslouchám, chodím kolem a občas sám sebe z televize doplním, když mám zrovna prohlásit nějakou větu. Přece jenom to znám už zpaměti,“ směje se. Evidentně opravdu netrpí mindrákem z celoživotního „prokletí“.

Synáček Max už mě pozná. Zírá na televizi, na mě, zase na film a nazpátek. Asi se snaží v hlavičce srovnat, jak se mladý táta vzal v té bedýnce. Diví se,“ vypráví otec Maxmiliána, který poslední den v roce oslaví třetí narozeniny. Půjde vlastně o první svátky, které bude pořádně vnímat. A dostane hodně dárků.

Děti

„Je to to nejkrásnější období, všechno ho nadchne. Syn Pavlík pojede někam se svou slečnou, takže tentokrát s námi nebude. Ale tradičně se tu u nás staví,“ připomněl svého staršího synka Pavla Dytrta, který kdysi zazářil v reklamě na kečupy.

Tajné informace o Třech oříšcích pro Popelku: Tohle jste určitě nevěděli!

A jaký nejhezčí dárek umělec dostane?

„Už jsem si ho dal sám premiérou swingového muzikálu Zasněžená romance. Asi se nám to podařilo, protože jsme měli desetiminutový potlesk vestoje. Pochopitelně jsem pyšný! Bude se to hrát hlavně v zimě. Swing je úžasná muzika, navíc máme výbornou živou kapelu na jevišti. Kdo bude chtít, toho rádi uvítáme 28. nebo 30. ledna v Praze v Divadle Broadway. Všechny zvu,“ dodal Pavel Trávníček.

Související články

Další články