Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Vztahy Pavla Trávníčka: Obvinění z agrese, bití, útoků nožem a z pokusu o vyhození z okna

Další žena obvinila Pavla Trávníčka ze sexuálního obtěžování.
Zdroj: herminapress
+ Dalších 5 fotografií
MINULOST

O Pavlu Trávníčkovi (71) se v poslední době hovoří především kvůli nařčení žen, které tvrdí, že ve věku jejich dospívání, když jim bylo kolem patnácti let, zneužil jejich nezkušenosti a údajně je sexuálně napadal. Ani v soukromí se mu ale nevyhnuly obrovské vztahové problémy. Jeho bývalky hovořily dokonce i o domácím násilí. Herec vždy všechna podobná obvinění shazoval s tím, že po rozchodech se takové věci říkají a že se na jeho jménu jen chtějí přiživit. Redakce eXtra.cz kontaktovala herečku a dabérku Helenu Dytrtovou, která byl v minulosti jeho partnerkou.

Pavel Trávníček: Itálie se Simonou Stašovou?

Ohledně manželek herce Pavla Trávníčka se prameny liší. Některé uvádějí, že první jeho ženou byla baletka Eva Štefková, zatímco jiné, že ji předešla Simona Stašová.

Tak či tak, s Evou má syna Adama. Ten dnes žije v zahraničí, dělá v oboru fitness a k otci se prý absolutně vůbec nemá.

Další ženou Trávníčka byla kolegyně Simona Stašová. Vydrželi spolu pět let. Herečka o jejich tehdejším soužití dnes už moc mluvit nechce, párkrát ale padly náznaky, že to měla být slušná Itálie. On už byl slavný herec z pohádky, Simona teprve na začátku herecké kariéry.

„Já si vzala prince, ale ono se s princi hrozně blbě žije. Chtěla jsem žít v pohádce, a to se nedá,“ prohlásila před lety. Podle pamětí dnes již zesnulé Jiřiny Švorcové, která se se Simonou setkala na natáčení propagandistického komunistického seriálu Žena za pultem, byli pár, který nemohl být spolu, ale ani bez sebe.

Slova o agresi a útocích nožem

Mnohem větší drama veřejně odtajnila jeho další osudová žena.

„Žili jsme spolu pět let, potom mě vystěhoval z bytu se třemi mými dětmi, ten prodal a vůbec ho nezajímalo, kam s Pavlíkem půjdemeKdyž se napil, choval se nepříčetně. Několikrát jsem se musela nechat ošetřit na pohotovosti. Jakmile ho to popadlo, rozřezal na mně nožem dokonce i oblečení,“ přiznala již před 21 lety herečka a dabérka Helena Dytrtová deníku Super.

Redakce eXtra.cz ji kontaktovala, ale staré rány otvírat dnes už nechtěla.

„Na Pavla Trávníčka dnes už vůbec, ale vůbec nemyslím. Nemá cenu se vracet k tomu, co bylo. Nebyl to s ním absolutně žádný med a myslím si, že kdybych se jednou rozhodla napsat knížku a všechno, co jsem s ním zažila, tam popsala, asi by čtenáři absolutně nechápali,“ řekla nyní Helena redaktorovi eXtra.cz.

Ta s hercem má syna Pavla Dytrta, který se jako malý proslavil v reklamě na kečupy. O tom, kdo je jeho táta, se dozvěděl až ve svých dvanácti. Dytrtová dříve tvrdila, že na něj neustále dlužil alimenty, a i dnes si myslí, že vlastní děti herce tehdy vůbec nezajímaly.

Olga Želenská: Chtěl mě vyhodit z okna v 5. patře

„Hodně pil a byl i agresivní. Stačí, když o něm jen slyším, a chce se mi zvracet,“ tvrdila také pro deník Super Trávníčkova někdejší milenka, herečka Olga Želenská, se kterou žil tři roky. Pohádkový princ jí měl podle tvrzení médií vystěhovat při rozchodu byt a dokonce ji prý při jedné z dramatických hádek měl chtít vyhodit z pátého patra z okna. Tuto story herečka kdysi podle Supru potvrdila.

Pavel Trávniček vše popřel

Pavel Trávníček všechna nařčení do posledního odmítal.

„Víte, vztahy lidí, když se rozejdou, jsou všelijaké. Když se rozvádíte, dozvíte se, že jste nedával žádné peníze, každá žena bude tvrdit, že jste bil ji i děti a chodil opilý domů. To je normální rituál, který beru s nadhledem. A jestli jsem dal nějaké facku? To jsou takové kraviny, které vám řekne po rozchodu každá. Myslím, že když se ty dámy budou starat o sebe a své nedostatky, udělají nejlíp. Mají dost problémů samy se sebou. Na mém jméně se chce vždycky takhle někdo přiživit,“ uváděl v té době.

Slova o modřinách

Pak tu také byla jeho další a na přelomu tisíciletí velmi mladá manželka Pavla Trávníčka Lucie Vrbová, někdejší provozní jeho Divadla Skelet. Tehdy dokonce již dávno zaniklý deník Super tvrdil, že dívka měla do práce často chodit i s modřinami.

Poslední krize

Aktuální manželkou herce je jeho spolupracovnice Monika Trávníčková a čert aby se vyznal v tom, jak to mezi těmito dvěma je. Jednou u nich prý měla zasahovat policie. Podle Moniky prostě proto, že manžel neotevíral, a tak o něj a syna měla strach.

„Můžeme potvrdit, že v sobotu krátce před druhou hodinou ranní jsme vyjížděli v Mnichovicích k řešení případu a prověření oznámení o narušení občanského soužití mezi partnery,“ tvrdil ale Blesku mluvčí policie Praha-venkov Zdeněk Chalupa.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy