Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Miliardářská tchyně Aleny Šeredové: Výstřední dáma si potrpí na luxus a křiklavé barvy

Miliardářská tchyně Aleny Šeredové: Výstřední dáma si potrpí na luxus a křiklavé barvy
Zdroj: archiv Daniely Remmert a Aleny Šeredové
+ Dalších 26 fotografií
rodina
Stala se součástí rodiny italských miliardářů! Alena Šeredová tento týden ve 42 letech porodila svou první dceru Vivienne, jejímž otcem je zámožný podnikatel Alessandro Nasi (46). Ten je kromě vlastních aktivit také jedním z dědiců automobilky Fiat Chrysler. A jakou má česká modelka tchyni? Vášnivou sběratelku všemožných ozdob, která miluje křiklavé barvy a luxus!

Alena Šeredová měla na novou skorotchyni štěstí. První návštěva v její vile v italském Turíně před dvěma lety se hned nesla v přátelském duchu!

"Už na začátku mě Alena tak trochu ohromila. A myslím si, že ona musela být v šoku, když to všechno včetně mě viděla," vypráví Daniela Remmert pro časopis Gente. Miliardářská maminka Alessandra Nasiho, dědice Fiatu, je totiž vášnivou sběratelkou. Kromě vánočních udělátek si potrpí i na křiklavé barvy jak na oblečení, tak na stěnách jednotlivých pokojů svého luxusního domu.

Miliardářská famílie

Miliardářská famílie

Alessandro Nasi, rodák z italského Turína, se živí jako bankéř a manažer a k tomu je dědicem automobilky Fiat Chrysler. Pochází z jedno z nejvýznamnějších podnikatelských klanů Agnelli. Majetek rodiny v roce 2000 odhadli na pět miliard dolarů, během dvaceti let klesl přibližně na dvě miliardy. Stále se však v přepočtu jedná o přibližně 40 miliard korun. Existenční problémy tak nehrozí ani v tom nejhorším snu.

Více o tématu

Dcera Vivienne, kterou česká modelka přivedla na svět tento týden, se tak může těšit na pořádně odvázanou babičku. Když Šeredová holčičku v instagramovém příspěvku oslovovala "princezno", tak nepřeháněla. Narodila se do rodiny, jež skutečně vede život šlechticů.

Remmert má navíc dobrý vztah i s nevlastními vnuky Louisem a Davidem. Pro Alenu značka ideál!

Přepych

Při pohledu dovnitř turínského sídla lze odtušit, že Daniela by bez extravagance nepřežila. Její lenošku zdobí obří hlava ledního medvěda, dopustit nedá ani na bronzového jelena. Toho v 18. století vyrobili pro krále Carla Emanuela III. ze Sardinie. Za nejvzácnější vánoční kousek označuje model katedrály, který měl ve své sbírce ruský car Mikuláš I. "Kdy jsem se sbíráním ozdob začala? Deset let jsem žila v New Yorku, kde mají o Vánocích nejkrásnější výzdobu. Tam to vzniklo," svěřila se Daniela.

To ale není vše, co je na bohaté dámě zajímavé. Její bratr je třeba otcem slavné italské modelky Carly Bruni, manželky francouzského exprezidenta Nicolase Sarkozyho

Jak vidno, Šeredová si oproti manželství s fotbalistou Gigi Buffonem polepšila. O svatbě s Alessandrem zatím nepadlo ani slovo, ale není pochyb, že výstřední milovnice všeho křiklavého Daniela by ve sňatku synovi určitě nebránila.

Šeredová a miliardář Nasi, dědic Fiatu

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy